Zubná kefka Swissdent Profi

Kód produktu: R65071

0 / 5

3,60 €
Skladom
2 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Zubná kefka SWISSDENT PROFI biela so soft-medium červenými vláknami, ktoré dokonale kopírujú povrch zuba a vďaka tomu prefektne odstránia zubný povlak a pigmentácie zo skloviny. Patentovaný zostrih čistiacej hlavice do tvaru lyžice (konkávny) umožňuje 100 %-ný kontakt s povrchom zuba.

Dokonalý a zároveň jednoduchý tvar kefky navrhnutý švajčiarskymi dizajnérmi podľa zubárskych nástrojov na precízne uchopenie v prstoch, jednoduchú manipuláciu a dokonalé vyčistenie aj ťažko dostupných plôch zubov.

Vlákna kefky sú najviac osadené bieliacimi mikročasticami na zvýšenie bieliacieho účinku. Dokonalý a jednoduchý dizajn rukoväti bol navrhnutý švajčiarskymi designermi podľa ergonómie zubárskych nástrojov, ktoré umožňujú perfektnú manipuláciu v ústach.   

PROFI kefka bola testovaná na univerzite V Zürichu, na Klinike preventívnej medicíny, parodontógie a kariológie, Prof.Dr.T.Imfeld.

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A