Zubná kefka pre deti od 0 do 3 rokov TePe Mini Xsoft

Kód produktu: T92947

0 / 5

2,80 €
Skladom
2 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Zubná kefka pre deti od 0 do 3 rokov TePe Mini X-soft aj pre najmenších! Kefky TePe Mini boli vyvinuté špeciálne v rámci spolupráce s detskými stomatológmi. Malá trojuholníková hlavica ľahko dosiahne na všetky ťažko dostupné plochy aj v malých detských ústach.

Extra mäkké vlákna s lekármi odporúčaným rovným zastrihnutím sú jemné voči detským citlivým ďasnám. Ploché držadlo bolo vyvinuté tak, aby sa príjemne držalo v malej ruke dieťaťa, zároveň je ideálne na čistenie detských zubov spolu s rodičmi. Počet vlákien 1760. Vhodná pre deti od 0 do 3 rokov.

Atraktívne potlače pre dievčatká a chlapcov, s medvedíkom, vláčikom, pirátom alebo s princeznou, balené v blistri. Vyberte si tú najkrajšiu! TePe Mini môžete perfektne prispôsobiť na čistenie. Stačí pod horúcou vodou ohnúť kŕčok do požadovanej polohy!        

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A