Profesionálny UV sterilizátor vzduchu Air Cleaner profiSteril 300

Kód produktu: SV514

0 / 5

660,00 €
do 3 prac. dní
633 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Profesionálny sterilizátor vzduchu Air Cleaner ProfiSteril 300 určený k likvidovaniu mikróbov, baktérií a vírusov vo vzduchu. Teda všade kde je potrebná rýchla a efektívna dezinfekcia vzduchu, ale aj v prostredí, kde sa pracuje s biologickými materiálmi (farmácie, laboratóriá, veterinárne zariadenia, chemický a potravinársky priemysel). Použitie germicídnej výbojky je jednou z najúčinnejších metód dezinfekcie.

Ničí vzdušné vírusy, baktérie, plesne a bakteriálne spóry a peľ , 99% sterilizácia húb, zabíja vírus chrípky, vírus COVID-19, vírus detskej obrny, atď.
Sterilizuje respiračné vírusy a huby, ktoré je ťažké dezinfikovať.

Účinnejší ako ionizer, ktoré neodstraňujú patogény. Nevytvára ozón (Ozone free).

Jednoduchá obsluha a bezúdržbová prevádzka, jednoduché pripojenie do 230 V zásuvky.

Použitie germicídnej výbojky je jednou z najúčinnejších metód dezinfekcie. Tieto zariadenia emitujú žiarenie UV-C s dĺžkou vlny 253,7 nm, ktoré majú najsilnejšiu degradačnú vlastnosť pre baktérie, vírusy, plesne a všetky rôzne mikroorganizmy.

Ako funguje profesionálny sterilizátor vzduchu Air Cleaner ProfiSteril 100?

  • UGO (ultrafialové germicídne ožarovanie) je dezinfekčná metóda, ktorá používa ultrafialové žiarenie UV-C s krátkou vlnovou dĺžkou na ničenie alebo inaktiváciu mikroorganizmov deštrukciou nukleových kyselín a narušením ich DNA, čo ich robí neschopnými vykonávať životne dôležité bunkové funkcie. Bolo zistené, že v oblasti vlnovej dĺžky od 250 nm do 270 nm je žiarenie s najväčšou germicídnou účinnosťou. Germicídny účinok UV-C žiarenia spočíva v absorpcii UV žiarivej energie nukleovými kyselinami a proteínov. Absorbovaná energia indukuje chemické reakcie v bunkových jadrách a ničí tak mikroorganizmy. 

 

  • Uzavretý typ žiariča slúžia k nepriamemu ožarovaniu miestnosti, ktorý je možné využívať v prítomnosti ľudí. Žiarič je bezozónový a nepoužíva žiadne chemikálie. Germicídna UV-C lampa je bezpečne skrytá v prístroji, cez ktorý prúdi vzduch. Kontaminovaný vzduch je nasávaný ventilátorom do dezinfekčnej komory cez filter zachycujúci prach a iné nečistoty.  Životnosť lampy je 8000 hodín, potom sa musí vymeniť. Vzduch sa vďaka cirkulácii v miestnosti prečistí každých 6 hodín.

Technické parametre
Hlučnosť: 37 dBA
Napájanie: 230 V / 50 Hz
Podlahová výmera: 180 m2
Prietok vzduchu: cca 40 m3 / hod
Príkon: 4 x 16 W
Vlnová dĺžka: 254 nm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť: 5400 g
Rozmery: 750 x 200 x 90 mm (D x Š x H)

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A