Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Polohovacie postele a hrazdy

Kvalitné a zároveň cenovo výhodné polohovacie postele zvyšujú komfort, bezpečie ležiaceho a zároveň uľahčujú manipuláciu a starostlivosť ošetrujúcim. Vďaka možnosti výškového nastavenie postele uľavíte zaťažovaným častiam tela pacienta, jednoducho zmeníte jeho polohu, uľahčíte mu líhanie či sadanie na posteľ a presadnutie na vozík. V ponuke nájdete mechanické, ale i elektrické polohovateľné postele. Pre maximálne pohodlie vášho blízkeho odporúčame doplniť polohovaciu posteľ novým antidekubitným matracom. Podávanie stravy vám uľahčí lôžkový stolík. Vyberte si z našej ponuky polohovateľnú posteľ pre seniorov, imobilných, zdravotne postihnutých, či ťažko chorých pacientov a darujete im nový pocit pohodlia. Polohovacie postele, zdravotné postele - pomôcky určené pre pacientov s telesným postihnutím alebo osoby trpiace fyzickými ťažkosťami, rebrík ku posteli, podpora chrbtice, polohovacie lôžko, elektrická polohovacia posteľ.

zobrazit viac ...

Upresniť vyhľadávanie

S polohovacím lôžkom Luna vytvoríte Vášmu blízkemu, ktorý ostal pripútaný na lôžko, harmonické a pohodlné prostredie. Moderné elektrické lôž..

990,00€

Elektrické polohovacie lôžko LUNA Basic 2 poskytuje dlhodobo ležiacim pacientom v lekárskej či dom..

Nepremokavú plachtu môžete použiť na akýkoľvek typ matraca, klasického i zdravotného. Vrch plachty je z froté materiálu a spodná časť je ..

14,90€

Nepremokavou plachtou s rozmermi 90x200 cm zabránite znečisteniu a znehodnoteniu matraca. ..

Je určená  pod chorých, inkontinentných pacientov ako  ochrana na posteľ, vozík či kreslo, je ju tiež možné použiť počas procedúr alebo ako ..

2,60€

Podložka pod chorých z pvc. Hygienická veľmi odolná proti presiaknutiu s rozmermi 220 x 110 cm. je ..

Hygienická podložka veľmi odolná proti presiaknutiu s rozmermi 80 x 110 cm je určená  pod chorých, inkontinentných pacientov ako  ochrana na..

0,90€

Podložka pod chorých z pvc...

Má váš blízky problém zdvihnúť sa sám na posteli? Posadiť sa a následne postaviť sa z postele pomáha seniorom a ležiacim pacientom rebrík..

14,10€

Rebrík na posteľ napomáha ležiacej osobe zaujať sediacu polohu alebo napomáha pacientom zdvihnúť ..

Závesná hrazda k posteli Geneva

Výškovo nastaviteľnú hrazdu Geneva využijete doma i v nemocničnom prostredí pri takmer všetkých typoch štandardných postelí či kresiel. Záve..

112,90€

Závesná hrazda k posteli pomáha pacientom nadvihnúť sa a zaujať pohodlnú polohu na posteli. Hrazda..

Rekondičná posteľ Economic II bola navrhnutá nielen pre zdravotne postihnutých, ale je určená aj pre starších ľudí. Vďaka použitiu elektric..

1 025,00€

Pre ľudí, ktorí sú nútení tráviť všetok svoj čas v posteli, je ťažké byť stále v rovnakej ..

Na posteli viete pomocou diaľkového ovládania samostatne polohovať oblasť hlavy, trupu, horných a dolných končatín a oblasť spodnej časti ch..

1 020,00€

Elektrické polohovacie lôžko Domiflex - pohodlné riešenie pre kvalitnú starostlivosť o pacienta. K..

Na posteli viete pomocou diaľkového ovládania samostatne polohovať oblasť hlavy, trupu, horných a dolných končatín a oblasť spodnej časti ch..

1 055,00€

Elektrické polohovacie lôžko Domiflex II - pohodlné riešenie pre kvalitnú starostlivosť o pacienta..

S polohovacím lôžkom Luna 2 vytvoríte Vášmu blízkemu, ktorý ostal pripútaný na lôžko, harmonické a pohodlné prostredie. Moderné elektrické l..

1 050,00€

Elektrické polohovacie lôžko LUNA 2 s inovovaným vzhľadom poskytuje dlhodobo ležiacim pacientom v l..

Elektrická posteľ LUNA X-Low je posteľ určená špeciálne pre ľudí trpiacich Alzheimerovou chorobou a pre ľudí nízkeho vzrastu. Lôžko je možné..

1 155,00€

Luna X-Low je elektrická, 4 sektorová profilovaná posteľ vhodná pre nízkych ľudí a dezorientovan..

Nepochybnou výhodou lôžka je jednoduché používanie. Užívateľovi umožňuje zaujať vhodnú polohu, ležiacu so zdvihnutými nohami alebo s podpero..

1 025,00€

Elektrické rehabilitačné lôžko Antar pre uľahčenie starostlivosti o chorých je vhodné pre dlhodo..

Zobrazenie 1 až 12 z 21 (2 stránok)