Madlo do kúpelne a WC DeLuxe 30 cm biele

Kód produktu: SN507

0 / 5

13,85 €
Skladom
12 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Darujte vášmu blízkemu istotu a potrebnú stabilitu v kúpeľni, na toalete. Madlom do kúpeľne a WC uľahčíte vstávanie, sadanie na WC alebo mu poskytnete bezpečnú oporu v kúpeľni.

Madlo do kúpeľne a WC je jedinečnou zdravotnou pomôckou z dielne francúzskych špecialistov. Zohľadňuje potreby ľudí s obmedzeným pohybom, slabou stabilitou, a preto je skvelým pomocníkom seniorov, invalidov a ľudí so zdravotnými problémami pohybového ústrojenstva či nervového systému.  

Madlo pre seniorov, invalidov viete namontovať na každý pevný povrch vo vašej domácnosti, v domovoch dôchodcov či v nemocniciach. Pri jeho upevnení postupujte podľa priloženého návodu. Pred upevnením madla vždy skontrolujte miesto, kde chcete madlo umiestniť. Musí byť dostatočne odolné a veľkosťou prispôsobené na madlo. Inštalujte ho len na suchú a rovnú plochu. Nikdy ho neupevňujte na sklo.

Upozornenie

Madlo neunesie celú hmotnosť človeka, preto ho upevnite na miesto, kde má paciet aj iný záchytný bod pri použití madla. Predídete tak vytrhnutiu madla a jeho neželanému pádu vášho blízkeho. 


Hmotnosť a nosnosť
Hmotnosť balenia: 310 g
Maximálna nosnosť: 120 kg
Rozmery a hmotnosť
Celková dĺžka: 30 cm
Celková šírka: 7,5 cm
Priemer tyče: 3,5 cm
Priemer veka na skrutky: 8,5 cm
Rozmery balenia: 10,5 x 42 x 10,5 cm
Objem/ Hmotnosť: 215 g

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A