Cvičebná pomôcka na korekciu Hallux Valgus

Kód produktu: KR002

0 / 5

6,50 €
Skladom
4 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Minimalizujte riziko deformácie palca na nohe a vzniku Hallux Valgus pomocou elastického pásu na cvičenie vybočených palcov. Vďaka jednoduchej a účinnej cvičebnej pomôcke dokážete dostať Vaše vybočené palce do zdravej polohy.

Elastický pás na cvičenie prstov pri problémoch s Hallux Valgus zmierňuje napätie z vonkajšej strany palca. Pravidelným cvičením s elastickým pásom dokážete vaše vybočené palce dostať do zdravej polohy, a tak sa zbaviť bolesti pri chôdzi v topánkach. Predchádzate riziku deformácií ďalších prstov pri Hallux Valgus, vzniku zápalu kĺbov a v neposlednom rade bolestivému opračnému zákroku.

Spôsob použitia

Posaďte sa tak, aby ste nohy mali pevne na zemi. Umiestnite mäkké hubkové časti na vnútornú stranu palca pravej aj ľavej nohy. Chodidlá sú pri cvičení opreté o päty. Naťahujte elastický pás - pravú nohu od ľavej. Cvičenie vykonávajte večer pred spaním v rozmedzí 3 - 7 minút. Postupne intenzitu cvičenia zvyšujte. Ak pociťujete pri cvičení bolesť, cvičenie ukončite.


Technické parametre
Veľkosť: univerzálna
Materiál
Farba: oranžovo-čierna
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A