Respirátor FFP3

Kód produktu: RE668

0 / 5

12,90 €
Skladom
29 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Respirátor FFP3 alebo aj Filtračná polomaska ​​X 310 SV FFP3 RD chráni pred vírusmi, baktériami a nanočasticami, čo z nich robí najlepšiu ochranu pred znečistením. Respirátor (maska) ​​je ideálna na každodenné použitie v zdravotníctve alebo tam , kde je zvýšený pohyb ľudí. Zhodné s normou PN-EN 149: 2001 + A1: 2010 (EN 149: 2001 + A1: 2009)

Kúpou tohto produktu potvrdzujete, že patríte do skupiny osôb v zmysle ust. 4 zákona č. 69/2020 Z.z. o mimoriadnych opatreniach v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby COVI-19 v oblasti zdravotníctva a ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony, ktorej sa dovoľuje predávať a prevádzať osobný ochranný prostriedok, ktorý je filtračnou tvárovou polmaskou kategórie FFP2, FFP3.

Použitie Respirátora  FFP3 (Filtračnej polomasky ​X 310 SV FFP3 RD)

Chráni pred prachom obsahujúcim berýlium, antimón, arzén, kadmium, kobalt, nikel, strychnín.

8-10 hodín aktivného používania.

Výhody:

Kompaktný anatomický tvar, príjemný na dotyk a jemný materiál. Respirátor je pokrytý špeciálnou vrstvou ochrannej netkanej textílie, ktorá predlžuje jeho životnosť. 

Respirátor X 310 SV FFP3 RD je určený na ochranu dýchacích ciest pred škodlivými účinkami prachu, pevných a tekutých aerosólov, ak je OEL ≤0,05 mg / m3 a koncentrácia rozptýlenej fázy aerosólu nepresahuje 30 x OEL (expozícia v pracovnom prostredí) Limit),
APF = 30 (priradený ochranný faktor), NPF = 50 (nominálny ochranný faktor).

Deklaracia zhody:

Polomasky OXYLINE spĺňajú tieto podmienky:
- harmonizovaná európska norma PN-EN 149: 2001 + A1: 2010 (EN 149: 2001 + A1: 2009) „Ochranné prostriedky dýchacích orgánov - Filtračné polomasky na ochranu pred časticami. Požiadavky, testovanie, označenie ";
- príslušné harmonizačné právne predpisy Únie: nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/425 z 9. marca 2016 o osobných ochranných prostriedkoch, ktorým sa zrušuje smernica Rady 89/686 / EHS.


Zloženie Respirátora FFP3:

  • Viacvrstvový filtračný materiál: polypropylén

  • Nosová spona na tvarovanie polomasky na nose

  • Výdychový ventil

  • Gumičky na úchyt

  • Plastové upevnenia čelných pásov

  • Tesnenie na nos z polyuretánovej peny

  • Vnútorná podšívka zlepšujúca tesnosť a pohodlie pri používaní.

Polomaska ​​je navrhnutá tak, aby umožňovala ľahké dýchanie počas pracovnej zmeny. Anatomický tvar a nosná spona, ako aj vnútorná tesniaca pena umožňujú ľahkú montáž polomasky na väčšinu tvarov tváre, takže je možné zabezpečiť potrebnú tesnosť.

ilustračné foto

Čas aplikácie:

Výrobok je vhodný na použitie, až kým nebude dýchací ventil upchaním prachom príliš vysoký a nezabráni voľnému dýchaniu potom je

respirátor nepoužiteľný.

Najdôležitejším prvkom takejto masky je filter a v ňom obsiahnutý filtračný materiál. 

Trieda FFP3 - zadržiava 99% častíc.

Zhodné s normou PN-EN 149: 2001 + A1: 2010 (EN 149: 2001 + A1: 2009)

PRED POUŽITÍM: skontrolujte masku vrátane všetkých prvkov, ktoré sú jej súčasťou, či nie sú prederavené,
roztrhnuté, alebo akýmkoľvek spôsobom poškodené alebo zničené. Ak objavíte akékoľvek poškodenie – NEPOUŽÍVAJTE!

Počas krízovej situácie je zakázané predávať osobný ochranný prostriedok kategórie FFP2, FFP3 a osobný ochranný prostriedok kategórie KN95 inej osobe než poskytovateľovi zdravotnej starostlivosti, ktorý poskytuje zdravotnú starostlivosť na Slovensku, ďalej zdravotníckemu pracovníkovi pracujúcemu na Slovensku, orgánom štátnej správy alebo územnej samosprávy, právnickej osobe alebo fyzickej osobe - podnikateľovi, ktorá je podľa osobitného predpisu povinná zabezpečovať tieto osobné ochranné prostriedky a vykonáva práce, pri ktorých je používanie týchto osobných ochranných prostriedkov nevyhnutné. Taktiež osobe, ktorá distribuuje tieto osobné ochranné prostriedky na území Slovenska.


Technické parametre
Veľkosť: univerzálna

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A