Ochranný respirátor KN95 filter FFP2

Kód produktu: OR663

0 / 5

4,90 €
Skladom
10 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Certifikovaný respirátor s filtrom FFP2 chráni pred vírusmi, baktériami a nanočasticami, čo z nich robí najlepšiu ochranu pred znečistením. Respirátor (maska) ​​je ideálna na každodenné použitie na ceste do školy, kancelárie, nakupovania.

Kúpou tohto produktu potvrdzujete, že patríte do skupiny osôb v zmysle ust. 4 zákona č. 69/2020 Z.z. o mimoriadnych opatreniach v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby COVI-19 v oblasti zdravotníctva a ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony, ktorej sa dovoľuje predávať a prevádzať osobný ochranný prostriedok, ktorý je filtračnou tvárovou polmaskou kategórie FFP2, FFP3.

Použitie:

Chráni pred prachom obsahujúcim berýlium, antimón, arzén, kadmium, kobalt, nikel, strychnín.

Respirátor je certifikovaný a prešiel testovaním

TEST REPORT

NIOSH-42 CFR PART 84

Výhody:

Kompaktný anatomický tvar, príjemný na dotyk a jemný materiál. Respirátor je pokrytý špeciálnou vrstvou ochrannej netkanej textílie, ktorá predlžuje jeho životnosť. Umiestnením ventilu na bočnú stranu ju môžete počas pracovnej prestávky zložiť a vložiť do vrecka bez toho, aby ste ju poškodili.

Chráni dýchacie cesty používateľa pred škodlivými účinkami látok znečisťujúcich ovzdušie vo forme pevných a kvapalných častíc tvoriacich aerosóly (vírusy, prach, výpary, hmlu) až do 10 x NDS.

Deklaracia zhody:

ENI49:2001+A1:2009 FFP2

Zloženie:

  • Polypropylénový viacvrstvový filtračný materiál.

Dodatočné prvky:

  • Nosová svorka na utesnenie respirátora na nose.
  • Tesnenie na nos z polyetylénovej peny.
  • Gumičky na úchyt.

Trieda P2 - zadržiava 94% častíc.

Zhodné s normou EN 149:2001+A1:2009,

PRED POUŽITÍM: skontrolujte masku vrátane všetkých prvkov, ktoré sú jej súčasťou, či nie sú prederavené,
roztrhnuté, alebo akýmkoľvek spôsobom poškodené alebo zničené. Ak objavíte akékoľvek poškodenie – NEPOUŽÍVAJTE!

Počas krízovej situácie je zakázané predávať osobný ochranný prostriedok kategórie FFP2, FFP3 a osobný ochranný prostriedok kategórie KN95 inej osobe než poskytovateľovi zdravotnej starostlivosti, ktorý poskytuje zdravotnú starostlivosť na Slovensku, ďalej zdravotníckemu pracovníkovi pracujúcemu na Slovensku, orgánom štátnej správy alebo územnej samosprávy, právnickej osobe alebo fyzickej osobe - podnikateľovi, ktorá je podľa osobitného predpisu povinná zabezpečovať tieto osobné ochranné prostriedky a vykonáva práce, pri ktorých je používanie týchto osobných ochranných prostriedkov nevyhnutné. Taktiež osobe, ktorá distribuuje tieto osobné ochranné prostriedky na území Slovenska.


Materiál
Farba: biela

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A