Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Elektrické invalidné vozíky

Elektrické invalidné vozíky prestavujú najpohodlnejší moderný dopravný prostriedk pre osoby s obmedzením motorických funkcií, ako aj pri rehabilitácii pacientov po operáciách a úrazoch rôznej závažnosti. Rovnako dôležitú úlohu zohrávajú invalidné vozíky s elektrickým pohonom v obnovení mobility starších ľudí. Vďaka elektrickému pohonu a jednoduchému ovládaniu sa človek môže pohybovať bez sprievodu. Váš blízky si môže pohodlne a bezpečne užívať dlhé prechádzky, návštevy verejných miest a organizáciu pracovného procesu. Elektrickým invalidným vozíkom darujete členovi vašej rodiny mobilitu a nezávislosť. Vyberte si z našej ponuky kvalitných komfortných elektrických invalidných vozíkov a darujte vášmu blízkemu možnosť tešiť sa zo života.

zobrazit viac ...

Elektrický vozík CHAMP MC3

Vlastnosti elektrického vozíka Sériovo dodávané plášte proti prepichnutie a dvojdielny disk. Jednoduchá údržba batérií prostredníctvom vý..

4 229,28€

Elektircký vozík Champ MC3 je zdravotná pomôcka, ktorá uľahčuje ovládanie vozíka a to ovládací..

Zobrazenie 1 až 1 z 1 (1 stránok)