Inteligentné smart hodinky s meračom pulzu SmartBand

Kód produktu: 06183

0 / 5

24,90 € 27,30 €
5-7 pracovných dní
24 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Inteligentné smart hodinky s meračom pulzu a krvného tlaku SmartBand sú perfektnou kombináciou hodiniek a multifunkčného inteligentného zariadenia. Majú množstvo funkcií, ktoré sú užitočné pri každodennom fungovaní, ako aj pre ľudí, ktorí športujú.

Hodinky SmartBand sú veľmi prkatické aj vďaka funkcii oznamovania prichádzajúcich hovorov a SMS môžete rýchlo skontrolovať, z akého čísla niekto volá alebo píše správu. Je to veľmi užitočná funkcia, pretože sa často stáva, že telefón nepočujeme skrytý v kabelke alebo batohu.

Inteligentný náramok Vám umožňuje zaznamenávať všetky aktivity a analyzovať Vaše úspechy. Jasné a priehľadné menu uľahčuje obsluhu a vďaka svojej hmotnosti, veľkosti a dizajnu sa hodinky dokonale hodia na každú ruku.

Hodinky sa nabíjajú veľmi jednoducho prostredníctvom zásuvky USB, napríklad v počítači alebo nabíjačke. Ak chcete prístroj nabiť, odpojte ho od silikónového pásu.

Funkcie – Inteligentné smart hodinky s meračom pulzu SmartBand:

 • Krokomer - vypočíta počet vykonaných krokov.
 • Vzdialenosť- informuje o počte prejdených kilometrov.
 • Kcal - množstvo spálených kalórií.
 • Bpm - meria Váš pulz.
 • mmHg - meria krvný tlak.
 • Oznámenie o doručení SMS.
 • Oznámenie o prichádzajúcom hovore.
 • Vibrácie.
 • Úroveň spotreby batérie.
   

Smart hodinky SmartBand sa pripájajú k telefónu pomocou možnosti Bluetooth 4.0 a špeciálnej aplikácie „Yoho Sports“, ktorú si môžete stiahnuť v obchode Google Play alebo App Store. Po nainštalovaní aplikácie do smartfónu musíte obe zariadenia spárovať. Potom nastavte dostupnosť vybraných funkcií, napríklad: SMS, prichádzajúce hovory.


Technické parametre
Displej: Dotykový
Obvod zápästia: 14 cm - 19,5 cm
Rozmery displeja: 2,5 cm x 1,4 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť: 23 g

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A