Germicidný dezinfekčný UVC LED žiarič s časovačom 60W

Kód produktu: GZ461

0 / 5

89,00 €
Skladom
71 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Germicidný dezinfekčný UVC LED žiarič s časovačom 60W zabíja plesne, vírusy, baktérie a pod. Jednoduché ovládanie diaľkovým ovladačom zaručí pohodlné zapínanie a vypínanie. Časovač si môžete nastaviť na 30 alebo 60 minút.

Germicidný dezinfekčný UVC LED žiarič s časovačom 60W zabíja prachové roztoče a baktérie, plesne, vírusy, zápachy v miestnostiach, dym, redukuje alergény spôsobujúce alergie a astmu. Zabíja kontaminanty, ktoré spôsobujú prechladnutie.

Možno použiť v bežnej domácnosti (v spálni, kúpeľni, WC, v kuchyni, garáži, dielni atď.). Pre väčšie priestory možno použiť viac svetelných zdrojov súčasne.

Sada obsahuje žiarovku (výkon 60 W) s objímkou s päticou E27 (veľký závit) a diaľkový ovládač s tlačidlami ON / OFF a časovačom na 30 a 60 minút, držiak ovládača na stenu, batériu diaľkového ovládača.

Tento typ žiarovky nevytvára ozón!

Použitie:

  • Používať iba v prázdnej miestnosti!
  • Vložte žiarivku do objímky a nechajte ju dezinfikovať a sterilizovať priestor.
  • Z miestnosti odstráňte kvety, ktoré týmto UVC trpia.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť: 900 g

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC
Podporované platobné karty
A A