UVC ozónový generátor s funkciou ionizácie a časovačom Noyes 30 g / h

Kód produktu: GO594

0 / 5

1 317,50 €
3-4 týždne
1310 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

UVC ozónový generátor s funkciou ionizácie a časovačom Noyes produkuje ozón až 30g/h. Obsahuje aj UVC germicídny zdroj ktorý dezinfikuje a sterilizuje miestnosť. Rýchlo a efektívne eliminuje všetky nepríjemné pachy, baktérie a vírusy.

Generátor rýchlo a efektívne eliminuje všetky nepríjemné pachy.Vďaka vysokej a efektívnej produkcii ozónu až 30 gramov za hodinu eliminuje ozónový generátor aj tie najodolnejšie molekuly zápachu bez použitia chemikálií alebo vonných látok.

Okrem oxidačnej degradácie polutantov znečisťujúcich ovzdušie (pachy), ozón vytváraný v zariadení tiež ničí a dezinfikuje stacionárne polutanty (vírusy, baktérie, plesne a karcinogénne a alergénne mikroorganizmy v podlahách, stenách, stropoch, autosedačkách a kobercoch). Vhodné pre astmatikov, alergikov či majiteľov zvierat .

Existuje niekoľko možností ovládania zariadenia - či už manuálne časovačom (až 24 hodín) alebo 3 programy. Má LCD displej pre jednoduchý a rýchly výber programu. Možnosť nepretržitej prevádzky.

Príliš vysoká koncentrácia ozónu je škodlivá pre ľudí a zvieratá! Po použití musí byť priestor dobre vyvetraný a vôňa ozónu môže pretrvávať aj niekoľko dní.

Ako Ozónový generátor vzduchu funguje?

  • Vzduch je nasávaný v zadnej časti prístroja ventilátorom a vopred vyčistený vzduchovým filtrom.

  • UV lampa vo vzduchovom potrubí zaisťuje dezinfekciu proti choroboplodným zárodkom a baktériám. Až potom vzduch prúdi po keramických doskách, ktorými sa generuje ozón.
  • Vzduch obohatený ozónom preniká mriežkou na prednej strane.


Technické parametre
Materiál: kov
Napätie: 230 V AC
Príkon: 260 W
UV lampa 118 mm, 5 W, 254 nm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť: 5900 g
Rozmery: 295 x 175 x 260 mm ( D x Š x V)

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A