Ozónový generátor sterilizačný dezinfekčný s časovačom 10000 mg/h

Kód produktu: GO049

0 / 5

540,80 €
do 3 prac. dní
540 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Ozónový generátor sterilizačný dezinfekčný s časovačom 10000 mg/h je vhodný do všetkých priestorov kde je potrebne zlikvidovať všetky zápachy od potu, zvierat, inkontinencii, preležanín, zatuchnutej vôňe, plesní, dymu, spálenín, baktérií, vírusov a pod.

Generátor dokáže postupným procesom premeniť vzdušný kyslík O2 na nestabilné ozón O3, ktorý svojím silných oxidatívnym účinkom v uzavretom priestore zlikviduje všetky zápachy.  Potom sa samovoľne späť rozloží na kyslík O2. Ozón ako plyn možno tiež s úspechom využiť na odstraňovanie príčin vedúcich k tvorbe škodlivých plesní, baktérií, vírusov, alergénov a rôzneho druhu hmyzu.

Ventilátor v prístroji rýchlo a rovnomerne rozprestrie ozón v priestore.

Jednoduchá a bezúdržbová obsluha. Netreba žiadné náplne, chemikálie, nezanecháva po sebe žiadne odpadové látky. Po zapojení prístroja do siete stačí nastaviť časovač (napríklad, pre miestnosť 20 m2 nastavte časovač na 20 minút, pre väčší priestor nastavte časovač na dlhší čas).

Pri prevádzke prístroja ponechajte miestnosť opustenú! Po dokončení prevádzky je nutné priestor dôkladne vyvetrať, minimálne 30 minút, lepšie 90 minút! Prevádzka prístroja max 1 hodina, potom je nutné prístroj nechať aspoň hodinu vychladnúť.

Pri zahriatí generátora dochádza k miernemu poklesu výstupného výkonu. Odporúčanú trvalú prevádzku pre optimálnu životnosť generátora je 30 minút (max. 60 minút). Potom nechať vychladnúť (30 minút). Generátor sa nesmie prevádzkovať vo vlhkom prostredí (> 70%). Pri dodržaní odporúčaného spôsobu prevádzky je životnosť keramických článkov 2000 hodín.

Generátor ozónu disponuje časovačom, na ktorom je možné nastaviť čas v minútach, potrebný pre produkciu ozónu (do 60 minút). Gombík časovača slúži na zapnutie aj vypnutie zariadenia.


Technické parametre
Časovač 1 hodina
Materiál: nerezová oceľ
Napájanie: 230 V (EU kábel)
Objem vzduchu 140 - 160 m3 / hod
Príkon: 120 W
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť: 3200 g
Rozmery: 200 x 135 x 135 mm (D x Š x H

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A