Ozónový generátor dezinfekčný na báze vody a vzduchu 10 g/h

Kód produktu: OG451

0 / 5

475,00 €
Skladom
465 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Kompaktný ozónový generátor na báze voda-vzduch s časovač až 60 minút. Tento typ generátora O3 je vybavený špeciálnou pumpou s hadičkou, ktorú možno ponoriť do vody alebo zasunúť do rôznych vakov, sáčkov či prestrčiť okienkom do interiéru automobilu. Produkuje O3 až 10 000 mg / h. Zabíja plesne, baktérie, vírusy, hmyz a pod.

Generátor dokáže premeniť vzdušný kyslík O2 na nestabilný vysoko oxidatívny ozón O3. Ozón po vytvorení účinnej koncentrácie zneutralizuje všetky zápachy, ktoré sa v ošetrovanom priestore "nachádzajú". Je účinný na zápachy od fajčenia, potu, plesní, zvierat, inkontinencii, preležanín a zatuchnutej vôňe. Okrem toho je ozón možné využiť na elimináciu príčin vedúcich k tvorbe nežiaducich plesní, baktérií, vírusov, alergénov a rôzneho druhu hmyzu.

Taktiež je možné vodu obohatenú o ozón použiť na odstraňovanie pesticídov, herbicídov a rôznych druhov hormónov z mäsa, ovocia a zeleniny. Výborné výsledky prináša použitie ozónu pri riešení problémov spojených s plesňami na nohách a u symptómov syndrómu diabetickej nohy (vredov predkolenia atď.).

Vlastnosti ozonového generátora:

  • mobilné zariadenie s jednoduchou obsluhou
  • bezúdržbová prevádzka (žiadna chémia ani náplne)
  • nezanecháva po sebe žiadne odpadové látky
  • tichý chod

Pri zahriatí generátora dochádza k miernému poklesu výstupného výkonu. Odporúčaná trvalá prevádzka pre optimálnu životnosť keramického generátora je 30 minút (max. 60 minút) a potom nechať vychladnúť (20 minút). Generátor sa nesmie prevádzkovať vo vlhkom prostredí (> 70%). Pri dodržaní odporúčaného spôsobu prevádzky je životnosť keramických článkov 2000 hodín.


Technické parametre
Časovač 1 hodina
Materiál: nerezová oceľ
Napájanie: 230 V (EU kábel)
Objem vzduchu 720 l / hod (12 l / min
Produkcia ozónu 10.000 mg / hod
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť: 4 kg
Rozmery: 415 x 220 x 165 mm (D x Š x V)

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A