Tekutý dezinfekčný prípravok v spreji Desprej 500 ml

Kód produktu: DS456

0 / 5

8,50 €
Skladom
5 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Tekutý dezinfekčný prípravok na báze kombinovaného účinku alkoholov. Desprej je vhodný na dezinfekciu malých plôch , predmetov a povrchov zdravotníckych zariadení.

Využíva sa na dezinfekciu zle dostupných miest. Určený je predovšetkým pre zdravotnícke zariadenia, laboratóriá a kozmetické salóny.

Je účinný na vírusy, mykrobaktérie, kvasinky a plesne. Kompatibilný na kovy a plasty. Je odolný voči alkoholu, vhodný na smalt, sklo, porcelán, PVC , pochromované povrchy, farebné kovy a  nehrdzavejúcu oceľ. Nevhodný na plexisklo, akrylát a lakované povrchy. Prípravok sa používa neriedený.

Pred použitím je potrebné vopred odstrániť hrubé nečistoty. Na očistený a suchý povrch sa prípravok aplikuje pomocou mechanického rozprašovača tak, aby sa vytvoril súvislý film a nechá sa zaschnúť.

Použitie:

Prípravok sa používa  neriedený. Pred použitím je potrebné vopred odstrániť hrubé nečistoty. Na očistený a suchý povrch sa prípravok aplikuje pomocou  mechanického rozprašovača  tak, aby sa vytvoril súvislý film a nechá sa zaschnúť, alebo nalejte malé množstvo a prejdite handričkou. Nevhodný na materiály citlivé na alkohol ( plexisklo, lesklé plasty, akryláty).


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnosť: 500 ml
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A