Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Detské chodítka

Hľadáte zdravotné chodítko pre dieťa? Vyberte si z našej ponuky zdravotné detské chodítko či parapódium, aby aj vaše dieťa malo radosť z toho, že dokáže chodiť. Parapódiom či detským zdravotným chodítkom umožníte chorým deťom, deťom s mozgovou obrnou stáť samostatne vo vzpriamenej polohe a vykonávať rôzne činnosti. Na rozdiel od barlí, chôdza s chodítkom je pre dieťa oveľa jednoduchšia, pretože vďaka špeciálnej konštrukcii je jeho telo bezpečne stabilizované a dieťa môže svoju pozornosť sústrediť len na chôdzu. Parapódium môže výrazne zjednodušiť rehabilitáciu nielen pri mozgovej obrne, ale aj pri mnohých iných detských chorobách vrátane závažných poranení chrbtice.

zobrazit viac ...

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.