Choditko pre seniorov krokovacie

Kód produktu: W304

4 / 5

  • Strieborná
49,00 €
Skladom
41 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

  • 99% zákazníkov odporúča

Informácie o produkte

Obávate sa o bezpečnosť vášho blízkeho, ktorý počas chôdze stráca rovnováhu? Skladacie krokovacie chodítko poskytuje bezpečnú oporu pri chôdzi seniorom a ľuďom trpiacim stratou rovnováhy.

Krokovacie chodítko je jedinečnou zdravotnou pomôckou, pri ktorej starší ľudia a pacienti s poruchami pohybového aparátu, získajú potrebnú rovnováhu a stabilitu počas chôdze. Chôdza – krokovanie s touto zdravotnou pomôckou je efektívne, jednoduché bez akejkoľvek námahy. Pevný rám chodítka slúži vášmu blízkemu ako bezpečná podpera pre vášho blízkeho. Počas chôdze zmierňuje namáhanie chrbtice a nôh, čím sa eliminuje bolesť v týchto partiách.

Vlastnosti skladacieho krokovacieho chodítka

Zdravotná pomôcka pre ľahší a bezpečný pohyb seniorov a ľudí s poruchami pohybového aparátu znamenitý nástroj uľahčujúci proces rehabilitácie a fyzioterapie   použitie v interiéri i exteriéri jednoduché používanie individuálne nastavenie výšky nôh v rozpätí od 78 cm do 99 cm od zeme ergonomicky tvarované rukoväte pre komfortné používanie nohy ukončené gumenými nadstavcami zosilnené horizontálne spoje ohybné kĺby po stranách.

Montáž a čistenie zdravotnej pomôcky

Krokovacie chodítko  jednoducho zložíte stlačením kolíku v strede pomôcky, ktorý je efektívne chránený pod plastovým krytom. V zloženom stave nezaberá veľa miesta, a preto je ľahko uskladniteľné, alebo aj vhodné na prevoz v aute, alebo prenos jednoducho v ruke.  Rám čistite vlhkou handričkou a jemným saponátom . Z pohyblivých častí chodítka (skrutky, západky) pravidelne odstraňujte nečistoty, ako sú nite, vlasy.

Aký význam má rehabilitácia pre vaše telo sa dočítate tu(klikni na odkaz)

Potrebujete chodítko a neviete aké si vybrať? Čítajte tu (klikni na odkaz) 


Technické parametre
Materiál: kvalitný hliník, polyuretán, guma
Hmotnosť a nosnosť
Maximálna nosnosť: 100 kg
Rozmery a hmotnosť
Celková hĺbka: 43 cm
Celková šírka: 52 cm
Vnútorná šírka: 44 cm
Výška: nastaviteľná 78 - 99 cm
Objem/ Hmotnosť: 2,8 kg

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 4 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A