Bandáž na koleno Angora 2ks

Kód produktu: BK180

0 / 5

11,90 €
Skladom
11 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Bandáž na koleno vyrobená z angora vláken je skvelou zdravotníckou pomôckou, pomocou ktorej môžete dopriať svojmu namáhanému kolenu príjemnú terapiu teplom. Kvalitný taliansky výrobok.

Výhrevný návlek je vhodné používať v prípade bolestivého syndrómu kolena, po poranení kĺbov a je určený pre ľudí s degeneráciou kolenného kĺbu. Chráni kĺby pred chladom, pretože prirodzené vlnené a angorské vlákna sa dokonale zohrejú a udržujú teplotu.

Produkt je unikátny práve na základe jeho zloženia z angorských vláken. Srsť angorského králika dáva absolútne najjemnejšiu vlnu (12-17 mikrometrov) s dĺžkou 12-75 mm, hladkú a veľmi ľahkú. Vlákno je na povrchu mastné, preto odpudzuje vlhkosť, ľahko sa elektrostaticky nabíja a udržuje v sebe teplo.

Výhody bandáže na koleno Angora:

  • relaxácia svalov,
  • stimulácia krvného obehu,
  • uvoľnenie bolesti kĺbov, najmä reumatických,
  • bezšvová technológia,
  • kompresná tkanina,
  • ohrieva a udržuje teplotu.

Bandáž sa dokonale prispôsobí anatomickému tvaru Vášho kolena, je pohodlná pri používaní, nekĺže, ani neobmedzuje pri pohyboch. Horná časť pružného pásu umožňuje voľný pohyb kĺbu bez nepriaznivých vedľajších účinkov. Špeciálna štruktúra tejto kolennej bandáže zaručuje maximálny komfort.


Technické parametre
Veľkosť: S/M, L/XL, XXL
Rozmery a hmotnosť
Balenie: obsahuje 2 ks
Materiál
Farba: béžová – vo veľkostiach S/M a L/XL, biela – vo veľkosti XXL

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A