Dynamická ortéza na podporu priečnej klenby

Kód produktu: OT012

0 / 5

65,00 €
do 7 prac. dní
59 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Máte problém so zdvíhaním prednej časti nôh? Trápi Vás alebo Vašich blízkych pokles priečnej alebo pozdĺžnej klenby? Vďaka dynamickej ortéze členku a priehlavku vystužite nohu a zabránite komplikáciám spôsobeným zakopnutím alebo pádom. Dynamická bandáž pre zlepšenie chôdze a stability pacientov. Podpora priečnej klenby.

Ortéza je vyrobená z netoxickej, trojvrstvovej priedušnej tkaniny, ktorá robí ortézu ľahkú, pohodlnú a bezpečnú pri používaní. Používanie ortézy výrazne znižuje riziko zakopnutia a pádu.

Všeobecne povedané, vystuženie nohy s ortézou členku a priehlavku je užitočné vo všetkých prípadoch poklesu nohy (pokles priečnej alebo pozdĺžnej klenby) a umožňuje pacientovi pohybovať sa voľnejšie.

Ortéza na podporu priečnej klenby pozostáva z dvoch častí:

  1. Podpora členku
  2. Sťahujúci popruh na nohu (popora priehlavku)

Podpora členku je upevnená pomocou suchého zipsu a má pružný plastový štep, ktorý je umiestnený medzi jazykom a šnúrkami topánky. Prepojenie členku a chodidla je vyrobené zo silného elastického popruhu a rýchloupínacej plastovej spony.

Sťahujúci popruh na nohu (podpora priehlavku) je upevnený pomocou suchého zipsu a je vybavený sponou, ktorá spája podporu priehlavku s podrážkou. Podporu priehlavku možno použiť len s podporou členku.

Rozmery:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A