U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

Vyhrievacie vankúšiky

Vyhrievacie vankúše, gélové, hrejivé - chladivé, pre deti, elektrické, termofory - gumená zahrievacia fľaša, ľadvinové a bedrové pásy Heatpack, jóga vankúšiky, vyhrievacie krčné goliere.

Hrejivý termo vankúšik je slovenský prírodný produkt, ktorý využijete na tlmenie bolesti a pri odbúravaní stresu a únavy. Je ideálny pre dom..

12,00€

Trpíte často bolesťami svalov alebo kĺbov? Hrejivý vankúšik zo zmesi levandule a aromatických byl..

Obmedzuje vás častá bolesť krčnej chrbtice? Využite liečivé účinky 100% prírodnej rašeliny v zdravotnom hrejivom vankúšiku. Rašelinový vank..

16,90€

Rašelinový termofor na krčnú chrbticu - raselinovy-termofor-na-krcnu-chrbticu. Krčný rašelinový ..

Minimalizujte bolesť chrbtice pomocou termo vankúša THERA PEARL s mikroguľôčkami. Špeciálna guľôčková náplň vám umožňuje používať vankúš pri..

21,00€

Termo vankúš do mikrovlnky THERA PEARL na chrbát, obsahuje mikroguličky, ktoré sa odporúčajú pou..

Termo vankúš využijete na zmiernenie bolesti pri stuhnutom svalstve, pri artritídue, bolesti zubov, rezných ranách, hematómoch, pri natrhnut..

19,90€

Termo vankúš do mikrovlnky THERA PEARL športový, obsahuje mikroguličky, ktoré sa odporúčajú pou..

Termofor naplnený horúcou vodou využijete, keď potrebujete zahriať určitú časť tela. S obľubou sa používa pri studených nohách či v období p..

4,50€

Termofor je gumená zahrievacia fľaša, vyrobená z termoplastického materiálu ..

Bedrový rašelinový vankúšik vám prinesie úľavu pri stuhnutých chrbtových svalov a chrbtice, pri bolesti nezápalového pôvodu a v neposlednom ..

15,90€

Bedrový rašelinový vankúšik možno podobne ako krčný rašelinový vankúšik využívať opakovane..

Pri vykašliavaní, migréne, pri bolestiach kĺbov, svalov, krku, ramien, chrbtice a menštruačných bolestiach vám úľavu prinesie vyhrievací krč..

19,90€

Vyhrievací golier je zdravotná pomôcka , ktorá vám pomôže pri chrípke a prechladnutí...

Vyhrievaci vankúš elektrický

Príjemný pocit tepla si môžete s vyhrievacím vankúšom dopriať teraz aj vy kdekoľvek a kedykoľvek. Praktický vyhrievací vankúšik uvoľní vaše ..

29,50€

Praktický vyhrievací vankúšik uvoľní vaše svalstvo a zaistí príjemný a hrejivý pocit...

Hrejivý-chladivý gélový vankúšik pre deti

Cosmos chladivý / hrejivý gélový vankúšik je opakovateľne použiteľný gélový obklad s plávajúcou vložkou, ktorý sa používa k liečbe teplom a ..

5,30€

Gélový vankúšik s motívom veselého tučniaka je šikovným pomocníkom pre rodiny s malými deťmi...

Vankúšik naplnený gélom viete využiť:na chladenie časti tela - pri akútnych ťažkostiach vložte vankúš do mrazničky cca na 2 hodinyna prehria..

7,90€

Potrebujete priložiť na časť tela studený alebo naopak teplý obklad? Siahnite po gélovom vankúši..

Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)