Včelí med a včelie produkty

Liečenie včelími produktami (apiterapia), je známa už od pradávna. Zo všetkých produktov včiel patrí včelí med bezpochyby medzi ten najznámejší a najpoužívanejší včelí produkt. Včelí med má hneď niekoľko blahodárnych účinkov na telo. Zvyšuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a posilňuje imunitný systém, pôsobí protizápalovo a antibakteriálne, posilňuje nervovú sústavu, pričom má upokojujúce učinky a zlepšuje kvalitu spánku.

Medzi menej známe, ale rovnako užitočné včelie produkty patrí propolis a včelí peľ. Propolis pôsobí na imunitný systém a v závislosti od zloženia môže mať silné antibiotické a antifungálne účinky.  Včelí peľ má široké spektrum využiteľnosti, využíva sa napr. na zlepšenie chuti do jedla, na rekonvalescenciu po diétach a rapídnom úbytku hmotnosti (aj mentálna anorexia).

Všetky naše včelie produkty sú najvyššej kvality, odoberané od lokálnych výrobcov.  Preklikajte si jednotlivé produkty a objavte, ako Vám môžu pomôcť.

zobraziť viac ...

5,50 €
7,90 €
skladom odosielame do 24h
7,50 €
Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A