Vankúš z pamäťovej peny ohybný Flex

Kód produktu: FV007

5 / 5

16,50 €
Skladom
16 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

  • 99% zákazníkov odporúča

Informácie o produkte

Oddychujte so sýtosti na vankúši Flex. Ortopedický vankúš z pamäťovej peny si viete jedinečne prispôsobiť podľa vašich potrieb.

Pamäťová pena dokonale kopíruje kontúry vášho tela, čo umožňuje rovnomerné rozloženie tlaku a uvoľnenie svalstva najmä v oblasti krku. Zobuďte sa ráno oddýchnutý a plný energie. Dajte zbohom stuhnutej krčnej chrbtici a bolestiam hlavy s ortopedickým vankúšom Flex. Zdravotný vankúš je dlhý 63,5 cm s priemerom 10 cm.

Vankúš FLEX z memory peny v tvare valca má jedinečnú schopnosť ohýbať sa ľubovoľne podľa potreby. Je ideálny pod hlavu , krk, chrbát alebo nohy. Vankúš sa môže používať v kancelárií, doma alebo na cestách. Užitočný pri rehabilitácií krížov alebo chrbtice. Ortopedický vankúš je veľmi jemný na dotyk a pohodlný na každodenné použitie.
Odnímateľný poťah je možné prať na 30 stupňov.


Technické parametre
Hustota peny: 35 kg/m³
Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 10 cm x 63,5 cm
Materiál
Poťah: 100% polyester
Náplň: 85 % pamäťová pena, 15% polypropylén

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 5 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A