Vankúš na sedenie do auta z pamäťovej peny

Kód produktu: VK450

0 / 5

35,50 €
Skladom
35 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Vankúš na sedenie z pamäťovej peny je dokonalým riešením pre ľudí hľadajúcich pohodlie a správnu polohu tela pri sedení. Okrem jeho využitia doma alebo v práci ho môžete vziať so sebou do auta počas svojich ciest a zlepšiť tak svoj osobný komfort. Pamäťová pena umožňuje správne umiestnenie a rozloženie hmotnosti tela, vďaka čomu sa chrbtici uľaví a zníži sa pocit únavy pri činnostiach vykonávaných v sede.

Vankúš na sedenie z pamäťovej peny je vďaka svojej pružnosti a schopnosti prispôsobiť sa, perfektným riešením pre ľudí trpiacich bolesťou chrbtice. Dokonale sa hodí na použitie doma, v práci, v aute alebo na invalidnom vozíku. Spodok je vyrobený z protišmykového materiálu, vďaka čomu sa vankúš nehýbe a na rozdiel od iných podobných výrobkov funguje perfektne s klzkými povrchmi (napr. kov, plast).

Vlastnosti:

  • Pohodlná poloha sedenia
  • Ochrana pred svalovým napätím
  • Úľava na chrbtici

    

Indikácie:

  • Prevencia vzniku dekubitov, preťaženia krížovej chrbtice, degeneratívnych ochorení chrbtice, vynúteného dlhodobého sedenia

Údržba:

  • Pamäťovú penu nemožno umývať.
  • Vonkajší poťah je odnímateľný a je možné ho prať do 30 ° C.
  • Z dôvodu spôsobu prepravy môže mať vankúš po vybratí z obalu „továrenský zápach“. Aby zmizol, stačí vankúš pred prvým použitím vyvetrať.

Technické parametre
Hustota peny: 45 kg / m3
Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 45 x 37 x 9 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A