Ústna sprcha Waterpik Compact WP700

Kód produktu: WP7007

0 / 5

102,00 €
do 7 prac. dní
85 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Ústna sprcha Waterpik Compact WP700 ústna sprcha + sonická batériová kefka. Malá, energeticky úsporná, vhodná na cestách aj doma.

Ústna sprcha je dôležitý pomocník v boji s paradentózou. Účinne znižuje koncentráciu škodlivých toxínov a kyselín, ktoré produkujú baktérie plaku a zároveň stimuluje ďasná.
 
Ústne sprchy Waterpik dosahujú v porovnaní s bežnými výrobkami oveľa vyššie hodnoty tlaku. Tlak vody je plynule regulovateľný od 10 do 90 psi. Na prirovnanie, bežný tlak vo vodovodnom kohútiku sa pohybuje medzi 45 - 60 psi. Prúd vody z trysky pulzuje 1400-krát za minútu, alebo 23-krát za sekundu. Vyššia alebo nižšia frekvencia pulzácie totiž nevytvára žiaduci masážny efekt!
 
Sonická batériová kefka efektívne odstráni zubný plak a pigment. Sonická technológia je založená na pôsobení energie rozkmitanej suspenzie vody, zubnej.
Dve dĺžky vlákien umožňujú dokonalé odstránenie plaku. Kratšie vlákna stierajú povrch zuba a dlhšie vlákna ľahšie dosiahnu medzizubné priestory. Špeciálne upravené vyššie vlákna na špičke lepšie dosiahnu až k zadným zubom.
Ústna sprcha 
  • Trojstupňová regulácia tlaku vody (možnosť nastavenia medzi 10 - 90 psi)
  • Kapacita nádržky postačí na 60 sekúnd prevádzky
  • V príslušenstve sú 2 štandardné farebne odlíšené trysky
  • Súčasťou ústnej sprchy je špeciálny nabíjací stojan na jedinečnú sonickú kefku

Nano-Sonic kefka

  • 16 000 kmitov za minútu
  • Kompaktný a ergonomický dizajn
  • V príslušenstve sú 2 väčšie oválne hlavice s extramäkkými zaoblenými vláknami (hlavice kefky sú unikátne a sú kompatibilné len s batériovou kefkou)
  • Súčasťou balenia je 1 AAA alkalická batéria
Ústny irigátor by mal prechádzať pravidelnou hygienou a dekalcifikáciou. Na tieto účely je vhodný prípravok Redesept. Dekalcifikáciu odporúčame v rozmedzí 6 – 18 týždňov podľa frekvencie používania prístroja a tvrdosti vody.
 
Čím je voda tvrdšia, tým častejšie by sa mal Redesept používať.
 
Waterpik Waterflosser je dodávaný v praktickom cestovnom púzdre. 

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A