Upokojujúci gél na kĺby s kyselinou mravčou a kostivalom 911+

Kód produktu: GM126

0 / 5

5,40 €
Skladom
7 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Upokojujúci gél na kĺby s kyselinou mravčou a kostivalom 911+ je podporný prostriedok na starostlivosť a regeneráciu tela a doplnok pri liečbe ochorení ako je napríklad artritída, artóza, dna, osteochondróza, radikulitída, pri bolesti a zápalu kĺbov, bedier, svalov, a väzov. Komplex éterických olejov má hrejivé a upokojujúce vlastnosti.

Na konci 90. rokov skupina postgraduálnych študentov chemicko-biologických fakúlt Moskovskej štátnej univerzity študovala nové metódy čistenia a získavania prírodných extraktov z rastlinného materiálu a vplyv vlastností liečivých rastlín na fyziologické procesy človeka.  Na základe tejto štúdie vznikla ochranná známka lekárskej kozmetiky „911 Your Rescue Service“. Výrobky tejto lekárskej kozmetiky 911+ sú zo 40% zložené z liečivých rastlinných extraktov, esenciálnych a mastných olejov. 

Vlastnosti Upokojujúceho gélu na kĺby s kyselinou mravčou a kostivalom 911+

  • používa sa pri príznakoch dny, osteochondrózy, radikulitídy, bolesti a zápalu kĺbov, bedier, svalov a väzov

  • analgetické, protizápalové a hrejivé vlastnosti vďaka obsahu kyseliny mravčej

  • regeneračné účinky vďaka kostivalu

  • uvoľňuje svalové kŕče

  • zvyšuje prekrvenie

  • znižuje opuch

  • stimuluje regeneráciu poškodených tkanív

Čo Upokojujúci gél na kĺby s kyselinou mravčou a kostivalom 911+ obsahuje?

Kyselina mravčia  - používa sa ako vazodilatátor – rozširuje cievy. Paralyzuje zmyslové receptory bolesti a prináša pocit ochladenia a lokálnej anestézie, po ktorej nasleduje prekrvenie. 

Kostival  - zmierňuje zápaly a bolesti kĺbov, chrbta, bedier, svalov a väzov; urýchľuje rekonštrukciu poškodených tkanív pri zlomeninách, napätí väzív a modrinách

Chondroitín  - základná zložka intraartikulárnej tekutiny - regeneruje chrupavkové povrchy kĺbov a chrbtice, zmierňuje degeneratívne zmeny kĺbov, zlepšuje „mazanie“ kĺbov, zlepšuje ich pohyblivosť, stimuluje regeneráciu tkaniva chrupavky

Komplex éterických olejov  - má hrejivé a upokojujúce vlastnosti

Použitie: Naneste gél 2-3 krát denne na čistú pokožku v problémových oblastiach a krúživými pohybmi vmasírujte až do úplného vstrebania.

 


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnosť: 100 ml
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A