Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Termo vankúš do mikrovlnky-športový


Cena s DPH:
19,90€

Termo vankúš do mikrovlnky THERA PEARL športový, obsahuje mikroguličky, ktoré sa odporúčajú použiť na teplú ale aj chladnú terapiu a prinesú Vám úľavu od každodenných bolestí.

Termo vankúš využijete na zmiernenie bolesti pri stuhnutom svalstve, pri artritídue, bolesti zubov, rezných ranách, hematómoch, pri natrhnutých svaloch.

Vankúšik THERA PEARL športový, obsahuje mikroguľôčky pre teplú, ale aj chladnú terapiu. Je účinným obkladom na rôzne oblasti tela.

Pri teplej terapii sa Termo vankúšik do mikrovlnky THERA PEARL zahrieva v mikrovlnej rúre. Účinne uvoľňuje stuhnuté svaly a podporuje prietoku krvi. Teplo sa v termo vankúšiku udrží až 20 minút, presne toľko, ako je odporúčaná doba pre teplú terapiu lekármi. Odporúčaná doba ohrievania termo vankúšika je 700 W - 40 sekúnd, 1000 W - 35 sekúnd, 1250 W - 30 sekúnd. Pred ďalším použitím a zahrievaním počkajte minimálne 20 minút. V prípade potreby aplikujte obklad znovu.

Termo vankúšik THERA PEARL sa pri chladnej terapii dáva zamraziť do mrazničky a to na minimálne 2 hodiny. Výborný je v tom, že sa nezmení jeho štruktúra, ani tvar a zostáva hladký a príjemný na pokožku. Po zamrazení termo vankúšiku zostáva jeho flexibilita. Pri chladnej terapii sa používa na artritídu, bolesti zubov, rezné rany, hematómy, natrhnutie svalov/šliach.

Rozmery termo vankúša

19,1 cm x 11,4 cm

 

 

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: