Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Čističky vzduchu

Zbavte sa prachu, nečistôt, chemických výparov, ako aj zápachu jednoducho a veľmi efektívne. Vyberte si z našej ponuky čističku vzduchu. Čističky vzduchu Zepter sú patentované špeciálne prístroje, ktoré filtrujú vzduch v uzavretých priestoroch. Čističkou vzduchu získate doma čistý vzduch bez mikróbov, baktérií, spór húb, roztočov a zápachu. Čističky vzduchu oceníte najmä v prípade, že trpíte vy alebo členovia vašej rodiny dýchacími ťažkosťami a alergiami. Čističky vzduchu poslúžia vo vykurovacej sezóne, kedy v bytoch klesá vlhkosť vzduchu, uľahčujú dýchanie a pomáhajú predchádzať chorobám, napríklad aj v období alergií. Therapy AIR iON - čistička vzduchu na vytváranie záporných iónov od Zepter.

zobrazit viac ...

Therapy Air iOn je moderné a veľmi efektívne riešenie, ako mať doma čistý vzduch bez škodlivých látok, ktoré vyvolávajú alergie, astmu a cel..

790,00€

S čističkou vzduchu Therapy Air iOn Zepter si môžete vychutnávať svieži vzduch každý deň...

Zobrazenie 1 až 1 z 1 (1 stránok)