U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

Digitálne teplomery

Digitálne lekárske teplomery na meranie telesnej teploty - rýchle 10 sekundové, ušné Thermal rapid, Thermoval duo scan - meranie infračerveným senzorom.

Digitálny teplomer OMRON Flex Temp Smart

Digitálny teplomer Omron je určený pre orálne, axilárne a rektálne použitie. K dispozícii je pamäť poslednej nameranej hodnoty a zvukový sig..

7,30€

Rýchly 10 sekundový digitálny teplomer OMRON Flex Temp Smart. Vďaka ohybnému hrotu sa riziko poranen..

S teplomerom Thermoval Duo Scan zmeriate telesnú teplotu u detí neuveriteľne rýchlo. Dĺžka merania je iba 3 sekundy na čele a 1 sekunda v ..

29,00€

Najmodernejší a najrýchlejší spôsob merania telesnej teploty pomocou špeciálneho infračerveného..

Teplomer poskytuje presnejšie a šetrnejšie meranie vďaka  pružnej špičke. Prístroj má veľký displej a  pamäť na uloženi..

8,30€

Teplomer Thermal rapid flex je zdravotná pomôcka určená na rýchle a jednoduché meranie telesnej tep..

Teplomer poskytuje šetrné a rýchle meranie teploty aj u spiaceho dieťaťa. OMRON Gentle Temp 510 ušný teplomer s infračerveným snímačom má ti..

41,00€

Ušný teplomer OMRON Gentle Temp 510 oceníte predovšetkým pri bábätkách a malých deťoch, pretož..

Pomocou teplomeru MICROLIFE MT 3001 si môžete užívať rýchle 60 sekundové meranie teploty (orálne a rektálne) a môžete si byť do stupňa istý ..

3,80€

Vďaka nemu si môžete teplotu odmerať s takmer dokonalou presnosťou! Jeho meranie prebieha rýchlo, m..

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)