Štuple do uší penové BILSOM 303S

Kód produktu: US303

0 / 5

0,45 €
do 7 prac. dní

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Efektívne a bezpečné jednorázové penové štuple do uší vhodné aj pre deti, ženy a pre ľudí s úzkymi ušnými kanálikmi. Chránia uši nielen pred škodlivými zvukmi, ale aj pred vonkajším znečistením.

Vedeli ste, že vďaka svojim vynikajúcim tlmiacim vlastnostiam sú štuple do uší Bilsom 303 najvyberanejšími polyuretánovými chráničmi do uší v Európe?

Štuple do uší BILSOM 303S sú najjednoduchším a lacným riešením problému nebezpečného hluku. Boli navrhnuté špeciálne pre ľudí, ktorí potrebujú potlačiť veľmi hlasné zvuky, pričom vyžadujú najlepšiu dostupnú ochranu. 

 

Vďaka týmto mini štupľom sa na koncerte, festivale, zápase a všade, kde sú jemné detské uši vystavené nebezpečnému hluku, efektívne staráte o zdravie svojho dieťaťa. Hodia sa aj pri cestovaní: pomáhajú znižovať nepríjemné účinky tlakových rozdielov počas vzletu a pristátia lietadla, tlmia zvuky motora, uľahčujú zaspávanie. Doma vypnú rušivé zvuky okolia, keď sa Vaše dieťa musí zamerať na učenie.

Ušné zátky sú pokryté extrémne hladkým povlakom, ktorý je odolný voči priľnutiu nečistôt, vďaka čomu nedovoľujú prenikaniu prachu alebo iných škodlivých látok do ucha a ich hromadeniu vo zvukovode.

Vlastnosti – štuple do uší penové BILSOM 303S:

  • vyrobené z mäkkej PU peny, ktorá zaručuje individuálne pohodlie a kvalitu;
  • kužeľový dizajn uľahčuje vloženie chrániča do ušného kanálika;
  • nový vzorec Leight Stripe™: kombinácia žltej a bielej polyuretánovej peny dodáva pocit mäkkosti v ruke aj v uchu;
  • ľahko sa umiestňujú do zvukovodu;
  • nižší expanzný tlak v uchu poskytuje pohodlie pri dlhodobom nosení, ale nespôsobuje vypadnutie štupľov;
  • hladký povrch odolný voči špine zabraňuje hromadeniu vonkajšej nečistoty a jej ďalšiemu prenikaniu do ucha.

Útlmové parametre podľa veľmi prísnej normy EN 352 / ISO 4869! Výrobca štupľov Bilsom sa v oblasti ochrany sluchu považuje za najlepší na svete!

Správny spôsob nasadzovania štupľov do uší:

Použitie:

Jednorázové štuple do uší sú veľmi hygienické. Po použití ich zlikvidujte a znovu použite nový pár. Neumývajte ich! - vlhkosť znižuje ich tlmiace vlastnosti a znižuje elasticitu peny, čo môže mať za následok nesprávne nasadenie!


Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť: 0,48 g
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A