Sprchová hlavica Lotus Zepter

Kód produktu: SH001

0 / 5

  • Biela
  • Strieborná
99,00 €
3-5 pracovných dní
99 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Chcete si po sprchovaní udržať zdravú pokožku a lesklé vlasy, navyše bez použitia kozmetiky? So sprchovou hlavicou Lotus to nie je žiadný problem. Táto špeciálna sprchová hlavica odstráni negatívne účinky tvrdej vody a vďaka svojmu vitamínovému filtru navyše dokonale vyživuje pokožku.

Voda ako základ

Voda je nevyhnutná pre hydratáciu a regeneráciu pokožky a vlasov, ktorá však neprichádza vždy v tej najčistejšej podobe. Dokonca aj keď je váš vodný zdroj čistý, v domácich rozvodoch voda pomaly koroduje olovo a tento toxický kov do nej môže následne prenikať. Bežná voda na sprchovanie obsahuje ťažké kovy, fluór, chlór a ďalšie chemikálie a nečistoty. Sprchovaním tak nechcene kontaminujeme naše telo cez pokožku. Viacnásobný filtračný systém sprchovej hlavice Lotus upravuje negatívne účinky tvrdej vody. Hlavica odstraňuje hrdzu, chemikálie a nečistoty z rúrok, vďaka čomu je voda čistá, mäkká a zdravšia. Jej vitamínový filter s obsahom vitamínu C navyše vyživuje vašu pokožku.

Pozitívne účinky hlavice Lotus

Filtrovanie vody vám poskytne nielen lesklé vlasy a žiarivú pokožku, ale má tiež vynikajúci vplyv na vaše zdravie. Vystavovanie sa olovu a chlóru môže spôsobiť nezvratné neurologické problémy. Sprchovanie filtrovanou vodou odstráni nečistoty a mikroorganizmy, ktoré ovplyvňujú náš imunitný systém.
Inteligentný systém sprchovej hlavice LOTUS je nielen prospešný pre vaše zdravie, ale šetrí aj životné prostredie našej planéty.

  •     Sedimentačné filtre odstraňujú ťažké kovy, fluór, chlór a ďalšie chemikálie a nečistoty.
  •     Filter s vitamínom C (voliteľný) je antioxidantom pre zdravú a hladkú pokožku, lesklé a jemné vlasy.
  •     Sprchovanie filtrovanou vodou pomáha predchádzať svrbeniu, lupinám, matnej pokožke a vyrážkam.
  •     Filtre šetria vodu a súčasne poskytujú trikrát až štyrikrát vyšší tlak vody vďaka takmer 280 mikrootvorom sprchovej hlavice.
  •     Pravidelné sprchovanie takto filtrovanou vodou významne ovplyvňuje zdravie a vzhľad pokožky a žiarivosť vašich vlasov.


Technické parametre
Materiál: Puzdro: PCTG, PP, silikónový kaučuk, ABS, nehrdzavejúca oceľ - Sedimentačný filter: PP (polypropylén), silikón - Vitamínový filter: kopolyester, vitamín C, glycerol, D-laktóza, DL-hexán-1,2-diol, oleje, lecitinón, škrob, maltrín
Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnosť: 0.212 kg (0,182 kg netto)
Rozmery: 80mm x 60mm x 240mm
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A