Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Spôsob platby

Dobierka:

Objednávku uhrádzate pri prevzatí od kuriéra v hotovosti. Služba „dobierka“ je ako jediný spôsob platby spoplatnený paušálnou sumou 0,90 € / zásielka.

Bankový prevod / vklad:

Objednávku uhradíte bankovým prevodom alebo vkladom na náš účet v Fio Banka, a. s., z ktorejkoľvek inej banky na základe údajov, ktoré sa Vám zobrazia po zrealizovaní objednávky len v prípade, že ste zvolili možnosť úhrady prostredníctvom tejto služby.

Po pripísaní platby na náš účet (do troch pracovných dní) bude objednávka odoslaná podľa dostupnosti položiek obsiahnutých v objednávke. Variabilný symbol uvádzajte číslo faktúry.

Bankové spojenie : Fio banka, a. s.

IBAN :  SK60 8330 0000 0023 0145 4769

BIC (SWIFT) : FIOZSKBAXXX

Nákup na lekársky poukaz:

Pri nákupe s lekárskym poukazom je potrebné lekársky poukaz doručiť poštou na adresu: TUAL, s.r.o. , Ul. 8. mája 492/11, 089 01 Svidník. 

Po doručení lekárskeho poukazu Vám následne Vami objednanú zdravotnú pomôcku ihneď odošleme.

Na splátky:

Ako si objednať výrobok na splátky cez Quatro ?

Ak máte pravidelný príjem, môžete využiť financovanie vášho nákupu formou úveru na diaľku od spoločnosti Quatro.

Pri produkte nad 100 eur nájdete splátkovú kalkulačku Quatro. Pomocou nej si sami jednoducho určíte pre vás najvýhodnejšiu splátkovú kombináciu. 

  1. Vyplňte všetky povinné polia v košíku. Zvoľte si spôsob platby cez Quatro a dajte objednávku v eshope odoslať.
  2. Po odoslaní objednávky treba kliknúť na pokračovanie Žiadosti o nákup tovaru na splátky cez Quatro.
  3. V žiadosti o nákup tovaru na splátky je potrebné vyplniť všetky povinné polia, ktoré sú orámované červeným. 1. krok: Zadáte svoje rodné číslo. 2. krok: V časti "Možnosti splácania" si zvolíte výšku akontácie a počet splátok. Kliknite na "Prepočítaj" a skontrolujte si, či Vám vyhovuje akontácia a výška splátky. Možnosti splácania môžete meniť. Ak Vám výška akontácie a výška splátky vyhovuje, prejdite ďalej. 3. krok: Následne vyplníte svoje osobné a kontaktné údaje, údaje o zamestnávateľovi a finančnej situácii. Pred odoslaním žiadosti máte možnosť si v súhrne žiadosti skontrolovať, či všetky údaje boli zadané správne. Ak nájdete nejakú chybu je potrebné ju opraviť a vrátiť sa na požadovaný krok cez tlačidlo „Spať“. 4. krok: Pri potrebných dokladoch nájdete informáciu, aké doklady budete potrebovať k schváleniu Vášho nákupu. Máte možnosť priložiť naskenované doklady priamo pri žiadosti alebo tak budete môcť urobiť neskôr, keď na to budete vyzvaný. Žiadosť je potrebné zaslať na schvaľovanie cez tlačidlo „Odoslať“.
  4. Schvaľovanie prebieha rýchlo a online. Do pár minút budete informovaný o výsledku schválenia prostredníctvom SMS resp. e-mailu, ktoré ste uviedli v žiadosti.
  5. Po schválení žiadosti budete vyzvaný na prihlásenie sa do MOJEJ ZÓNY, kde bude prebiehať podpis zmluvy online. Všetky potrebné kroky nájdete po prihlásení.
  6. Tovar Vám bude doručený na dodaciu adresu uvedenú v objednávke podľa doby dodania, ktorú uvádza E-shop drevona.sk.

Potrebné doklady pri nákupe na splátky:

Stačí Vám len občiansky preukaz

počas Splátkového festivalu od Quatra nemusíte nosiť so sebou množstvo dokladov a potvrdení, pretože Vám teraz k nákupu stačí len občiansky preukaz.

Držitelia striebornej Quatro karty

Nepotrebuje žiadne doklady, len občiansky preukaz a kartu. Nakupovať môžete do 5.000,00€.

Potvrdenie o príjme manželky/manžela (nie staršie ako 1 mesiac) je potrebné priložiť pri nákupe nad 5.000,00€.

Zamestnaný občan

kópia občianskeho preukazu (z oboch strán), kópia iného dokladu totožnosti (vodičský preukaz, cestovný pas, rodný list alebo sobášny list). Ak nakupujete tovar nad 1.000,00€, prikladáte aj kópiu dokladu potvrdzujúceho Vašu adresu (SIPO, platba za nájom, plyn, vodu, elektrinu, výpis platby za telefón - nie staršie ako 1 mesiac) a potvrdenie zamestnávateľa o príjme (nie staršie ako 1 mesiac). Ak nakupujete tovar nad 3.000,00€, prikladáte aj potvrdenie o príjme manželky/manžela (nie staršie ako 1 mesiac).

Živnostník

kópia občianskeho preukazu (z oboch strán),kópia iného dokladu totožnosti (vodičský preukaz, cestovný pas, rodný list alebo sobášny list) a originál Potvrdenia o výške daňovej povinnosti SZČO alebo kópiu potvrdenia o podaní kladného daňového priznania. V prípade že nakupujete tovar nad 1.000,00€, prikladáte aj kópiu dokladu potvrdzujúceho Vašu adresu (SIPO, platba za nájom, plyn, vodu, elektrinu, výpis platby za telefón - nie staršie ako 1 mesiac). Ak nakupujete tovar nad 3.000,00€, prikladáte aj potvrdenie o príjme manželky/manžela (nie staršie ako 1 mesiac).

Starobný dôchodca

kópia občianskeho preukazu (z oboch strán), kópia iného dokladu totožnosti (vodičský preukaz, cestovný pas, rodný list alebo sobášny list). Ak nakupujete tovar nad 1.000,00€, prikladáte aj výmer o priznaní priznaní (zvýšení alebo znížení) dôchodku, alebo potvrdenie z poštu dokladujúce príjem a výšku dôchodku alebo kópiu aktuálneho výpisu z účtu, kde je uvedená výška príjmu a odosielateľ. Ak nakupujete tovar nad 3.000,00€, prikladáte aj potvrdenie o príjme manželky/manžela (nie staršie ako 1 mesiac).

Výsluhový dôchodca

kópia občianskeho preukazu (z oboch strán), kópia iného dokladu totožnosti (vodičský preukaz, cestovný pas, rodný list alebo sobášny list), výmer o priznaní priznaní (zvýšení alebo znížení) dôchodku, alebo potvrdenie z poštu dokladujúce príjem a výšku dôchodku alebo kópiu aktuálneho výpisu z účtu, kde je uvedená výška príjmu a odosielateľ. Ak nakupujete tovar nad 3.000,00€, prikladáte aj potvrdenie o príjme manželky/manžela (nie staršie ako 1 mesiac).

Spoločnosť Consumer Finance Holding, a.s., divízia Quatro si vyhradzuje právo vyžiadať ďalšie podklady.

Potrebné doklady a obidve Vami podpísané Zmluvy o pôžičke zašlite na adresu:

Consumer Finance Holding, a.s., divízia Quatro, Ul. 29. augusta 3, 058 01 Poprad.