Športový balíček na cvičenie

Kód produktu: SB444

0 / 5

23,00 €
5-7 pracovných dní

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Vychutnajte si cvičenie v pohodlí svojho domu či bytu. V tomto športovom balíčku na cvičenie nájdete produkty, s ktorými si viete plnohodnotne zacvičiť a nemusíte pritom chodiť do posilňovne. Týmto balíčkom ušetríte 7 €.

Športový balíček na cvičenie obsahuje:

Fitness roller na masáž tela

Fitness roller je univerzálny prístroj na masáž, napätie, zrýchlenie regenerácie svalov a fascie (obal svalu) a prevenciu pred zraneniami.
Masážny roller podporuje procesy pred tréningom (príprava, zlepšenie parametrov svalstva) a po tréningu (regenerácia, strečing).
Odporúča sa pre trénerov, športovcov a terapeutov spojených s profesionálnym športom, ako aj bežných nadšencov zdravého životného štýlu.
Roller sa vyznačuje ľahkosťou a trvanlivosťou, ako aj odolnosťou voči vlhkosti a nečistotám.
Je vyrobený z ekologického, protialergického materiálu z tvrdej EPP peny, je bezpečný pri každodennom používaní.
Masážny roller je ľahký a skladný a preto sa vďaka jeho mobilite môže prakticky používať všade. Ide o vynikajúcu alternatívu pre ľudí trpiacich nedostatkom voľného času. 

Rehabilitačná loptička Lacrosse Ball

Je to klasická lopta pre bodovú masáž vybraných častí tela, ktorá zaručuje hlboké uvoľnenie svalov a fascií. Správne vykonané cviky s použitím lopty znižujú svalové napätie, znižujú lokálne bolesti a obnovujú správne fungovanie napätých svalov, čo prispieva k rýchlejšej regenerácii a je akousi prevenciou pred úrazmi. Táto lopta sa odporúča najmä na uvoľnenie gluteálnych svalov, svalov gastrocnemia a plantárnej fascie chodidla, ale dá sa s úspechom použiť na vlastnú masáž ktorejkoľvek časti tela. Výrobok sa ľahko čistí, je vyrobený z peny so zvýšenou tvrdosťou. Vďaka šikovnej forme je ideálny na použitie doma, v práci alebo na rehabilitačných hodinách.

Masážna loptička Duoball Mini

Nezabudnite na relax a regeneráciu. Masážna loptička Duoball Mini je špeciálne navrhnutý masážny valec v tvare dvoch guličiek spojených dohromady. Unikátna forma produktu zaručuje hĺbkovú masáž svalov a zároveň poskytuje úľavu jednotlivým štruktúram.

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A