SOS senior asistent Jimi Guard

Kód produktu: SO555

0 / 5

89,00 €
do 3 prac. dní
89 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Už sa nemusíte báť o bezpečnosť blízkeho, ktorý je odkázaný na Vašu pomoc. SOS senior asistent Jimi Guard je malé zariadenie určené predovšetkým na dohľad starších ľudí a ľudí odkázaných na neustálu opateru, vďaka ktorému máte jednoducho všetky potrebné informácie o tejto osobe v aplikácii.

Už nemusíte riešiť dilemu, či je Vaša blízka osoba v poriadku. S jedinečným zariadením Jimi Guard vždy viete, kde sa Váš blízky práve nachádza, kde bol a zariadenie Vás v prípade nebezpečenstva alebo pádu okamžite kontaktuje.

Vlastnosti – SOS senior asistent Jimi Guard:

  • SOS hlásenie v prípadoch pádu: Zabudovaný G-senzor dokáže detekovať nebezpečný pád a zaslať hlásenie s lokalizovaním miesta pádu.
  • SOS hlásenie v prípadoch núdze: Zariadenie ma jedno sos tlačidlo, po aktivácií odosiela SOS hlásenie a následne volá na vopred nastavené telefónne čísla.
  • Funkcia volania: Zariadenie funguje ako mobilný telefón. Po aktivácií volá na zoznam predvoleným čísiel. 
  • Funkcia povolených čísiel - biely zoznam: Na zariadenie sa dovolá iba Vami zadaný zoznam tel. čísiel. Už žiadne podvodné telefonáty.

Ako to funguje?

  1. Kúpite si inovatívne zariadenie Jimi Guard pre seniora alebo iného človeka, na ktorého potrebujete dohliadať. 
  2. Kúpite si SIM kartu od akéhokoľvek mobilného operátora, ktorý má pokrytie v mieste pohybu osoby s SOS asistentom. (Výrobca odporúča zakúpiť si SIM kartu s kreditom)
  3. Do svojho telefónu si ZADARMO stiahnete aplikáciu SmartJimi.
  4. Predplatíte si službu Jimi 2Go, ktorá zabezpečuje fungovanie zariadenia. Prvý mesiac služby Jimi 2GO je zdarma.  Skvelou výhodou je, že za jeden poplatok vie nad osobou dohliadať akýkoľvek počet osôb so stiahnutou aplikáciou. To znamená, že ak si chcete byť istí, že Váš rodič je v poriadku a kúpite mu zariadenie Jimi Guard, máte napríklad dvoch súrodencov, tak všetci traja viete v aplikácii sledovať rodiča za jeden poplatok. 
  5. V aplikácii zaregistrujete dané zariadenie SOS senior asistent Jimi Guard.

Poplatok SIM karty a dátový plán nie sú zahrnuté v cene zariadenia. Zariadenie v štandardnej prevádzke má nízku spotrebu dát, v priemere cca 3 MB za mesiac.

Bezplatné aplikácie pre iPhone, iPad a smartfóny či tablety so systémom Android si môžete stiahnuť tu: App StoreGoogle Play

Preplatenie služby Jimi2GO si viete zakúpiť tu: 12 mesiacov

Používanie zariadenia Jimi Guard:

Pre seniora alebo inú osobu, ktorá potrebuje opateru, je používanie zariadenia absolútne jednoduché a vďaka šnúrke, ktorá je obsahom balenia, ho bude mať neustále pri sebe, čím sa zabezpečí maximálna bezpečnosť tohto človeka. 

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC
Podporované platobné karty
A A