Sonická zubná kefka Gum ActiVital Sonic

Kód produktu: ZK111

0 / 5

  • Biela
  • Čierna
18,20 €
Skladom
18 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Zabezpečte svojim zubom precízne a zároveň veľmi šetrné čistenie. Sonická zubná kefka GUM ActiVital Sonic je nielen výkonná, ale aj ľahká a skladná a má mnoho funkcií, ktoré prispejú k zdraviu Vašej ústnej dutiny.

Sonické zubné kefky sú pomocníkom, ktorý ponúka starostlivé a šetrné čistenie zubov zároveň. Okrem týchto vlastností ponúkajú sonické kefky aj mnoho ďalších funkcií, ktoré prispejú k zdraviu Vašej ústnej dutiny. Pomocou nich odstránite zubný povlak z oblastí pozdĺž ďasien, ktorý môže spôsobovať zubný kameň alebo dokonca zápal ďasien.

Gum ActiVital Sonic je batériová sonická zubná kefka , ktorá pomocou vibrácií jemne čistí zuby a masíruje ďasná. Má mäkké kužeľovité vlákna, ktoré odstránia až o 50 % viac povlaku v medzizubných priestoroch a čistia 47-krát hlbšie pod líniou ďasien. (* v porovnaní s bežnou zubnou kefkou).
 


Technické parametre
Frekvencia: 12 000 cyklov za minútu
Rozmery a hmotnosť
Balenie: súčasťou balenia je batéria a cestovný kryt na hlavicu, balené v blistri
Materiál
Farba: biela, čierna
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A