Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

SILISTAB ACHILLO


Naša cena:
25,00€

SILISTAB ACHILLO slúži ako členková podpora Achillovej šľachy. Zabezpečuje analgetický účinok. Bandáž sa navlieka ako ponožka a ľahko sa vsunie do topánky. Má postranné úchyty na jednoduché navliekanie.

Pomôcka je z elastického úpletu. Má zapracovanú silikónovú podpätenku ktorá slúži na redukciu napätia šľachy a tlmenie nárazov. Doplnková podpätenka  vyrovnáva výšku druhej nohy. Pomôcka má dve penové výstuže pozdĺž Achillovej šlachy na absorbciu vibrácii. Silikónová vložka v okolí Achillovej šľachy tmí vibrácie.

Spolu s členkovou ortézou sa dodáva aj doplnková podpätenka. Doporučuje sa jej nosenie pod druhou nohou, zvlášť v prípade dlhšieho používania ortézy SILISTAB ACHILLO. Pomôcka má jednoduchý systém 2 podpäteniek, ktoré môžu byť spojné na sebe a dosiahneme dve rôzne výšky (13 mm a 8 mm) v závislosti na miere poškodenia šľachy. Druhá sada podpäteniek v balení slúži na vyrovnanie rozdielu výšky a vkladá sa do druhej topánky.

Farba:     čierna

Bandáž je univerzálna pre ľavú aj pravú dolnú končatinu.

Veľkosť:

1 – 19-21 cm

2 – 21-23 cm

3 – 23-25 cm

4 – 25-27 cm

5 – 27-30 cm
 

Zdieľajte

Štítky:

SILISTAB ACHILLO

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: