Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Set biolampa Activelight Professional s kolorterapiou

 • Dostupnosť: do 5 prac. dní
 • Termín dodania: kedy mi bude produkt doručený?
 • Kód produktu: R77779
 • Záruka: 24 mesiacov
 • Vernostné body:
  za nákup produktu
  1083 b

Naša cena:
1 299,00€

Výhodný set biolampy Activlight Proffesional s priemerom filtra 110 mm a kolorterapie (5 farebných filtrov). Kombináciou biolampy a kolorterapie získate účinný nástroj na liečenie akútnych aj chronických zdravotných problémov.

Set biolampy Activlight Proffesional a farebných filtrov pre kolorterapiu tvorí jedinečnú kombináciu liečby polarizovaným svetlom a farbami. Svetelná terapia a kolorterapia patria k liečebným metódam s neobyčajne vysokým percentom úspešnosti.

Súčasťou setu Activlight Proffesional sú farebné filtre pre kolorterapiu, ktorá výrazným spôsobom zefektívňuje liečebné účinky pôsobenia liečebnej lampy. Voľbou vhodného farebného filtra pri ožarovaní dokážete stimulovať samoliečebný proces organizmu zvnútra a odstrániť chronické zdravotné problémy.

Polarizačnú liečebnú lampu Activlight Proffesional oceníte:

 1. pri liečbe aftov, akné, alergií, artróze kĺbov, astme, atopického ekzému, oderov a preležanín, oparov
 2. pri bolesti a únave nôh, bolestiach bedrového kĺbu, čeľustného kĺbu, ramenného kĺbu, chrbtice, opuchoch dolných končatín
 3. pri migréne, bolestiach hlavy, uší, pri problémoch trojklanného nervu, pri zápale mandlí, priedušiek, na bradavice, bercové vredy
 4. pri celulitíde, cukrovke, depresii, dne, ekzémoch, problémoch s erekciou a frigidite, hematómoch, vonkajších hemoroidoch, herpese, hnačke
 5. na jazvy - čerstvé pooperačné, jazvy staré, kašeľ, kiahne, klimatérium, krvácanie z nosa chronické
 6. pri lupienke-psoriáze, menštruačných bolestiach, nádche aj sennej, nachladnutí, nechutenstve, neplodnosti, nočnom pomočovaní, pri problémoch s prostatou
 7. pri parkinsonovej chorobe, na liečenie plesní, natrhnutých šliach, popálenín, poranenie prsnej bradavky, poranenie povrchové v oblasti genitálu, pri poruchách laktácie
 8. pri reume, spáleninách od slnka, poruchách spánku, na svalové spazmy, svrbenie v oblasti genitálií, pri problémoch s nízkym i vysokým tlakom

Kolorterapia - liečba farbami - má viac ako tisícročnú históriu. Aj keď sa kolorterapia pomocou polarizovaného svetla používa iba niekoľko rokov, jej základy tvorí prastará indická metóda farieb čakry.

Súčasťou sady Activlight Proffesional je biolampa Activlight Proffesional s polarizovaným svetlom a súprava 5 farebných filtrov vo farbe: zelený, modrý, fialový, červený, oranžový. Žltý filter je štandardnou súčasťou liečebnej lampy Activlight Proffesional.

Nasadenie farebného filtra je veľmi jednoduché. Stávajúci filter otočíte proti smeru hodinových ručičiek, po uvoľnení ho zložíte dole z lampy a nový filter založíte opačným postupom. Presný návod na používanie biolampy a filtrov nájdete v návode, ktorý je súčasťou biolampy.

Obsah balenia:

Biolampa ACTIVELIGHT Professional, kolorterapia - 5 filtrov, návod na obsluhu.

Kedy, ako a na čo je dobré používať svetelnú terapiu sa dočítate tu(klikni na odkaz)

 

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: