Servírovací podnos k invalidnému vozíku

Kód produktu: PO011

0 / 5

18,00 €
do 7 prac. dní
14 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Chcete naservírovať obed svojmu blízkemu, ktorý je na invalidnom vozíku, bez toho, aby sa musel presúvať k stolu, alebo na miesto, kde mu to najviac vyhovuje, alebo dovoľujú podmienky? Napríklad pri pozeraní televízie? Veľmi jednoducho viete namontovať servírovací podnos na invalidný vozík a môže sa obedovať.

Jednducho namontovateľný servírovací podnos na invalidný vozík je perfektnou pomôckou, ktorý poslúži či už pri raňajkách, obede alebo akomkoľvek jedle. Pri pití kávy alebo čaju. Alebo aj pri čítaní knihy. Pohodlne si môžete oprieť ruky alebo položiť noviny.

Na podnose sú vyznačené miesta, kde je vhodné položiť pohár, či už pre praváka, alebo ľaváka.

Konzoly, ktoré držia podnos na nožičkách môžu byť namontované na vozíku stále. Odšroubovanie skrutky, nasunutíe konzoly na rám vozíka a následne zašroubovanie skrutky je veľmi jednoduché

Na podnos sa namontujú nožičky, ktoré sa následne vložia do pripravených konzol. Neskôr sa len podnos jednoducho vytiahne a konzoly zostanú na vozíku. 

Čistite pomocou teplej vody, jemnej handričky a antibakteriálnych prípravkov.

Rozmery:

Dĺžka: 52 cm

Šírka: 25 cm

Výška upevňovacích nožiek: 14 cm

Farba: čierna

Materiál:

tvrdený plast

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A