Samosterilizačný respirátor VK RespiPro

Kód produktu: RE016

0 / 5

19,95 €
3-5 pracovných dní
19 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Samosterilizačný respirátor VK RespiPro Vás ochráni pred vírusmi a baktériami s účinnosťou až 99,9 %. Vďaka špecialnej samosterilizačnej funkcii, ktorá vírusy nie len zachytáva, ale aj ničí, je možné ho nosiť opakovane bez akejkoľvek starostlivosti. Respirátor umožnuje pohodlné dýchanie aj rozprávanie.

Použitie

Vďaka svojím unikátnym vlastnostiam, ako je filtrácia a následná deaktivácia vírusov, nízka hmotnosť a priedušnosť, poskytuje VK RespiPro dlhodobú a opakovanú ochranu každému užívateľovi. Membrána z nanovlákna zachytáva až 99,7-99,9 % vírusov, pričom akcelerovaná meď vo oboch stranách respirátora efektívne deaktivuje vírusy z okolia aj zo strany samotného užívateľa. Vďaka samosterilizačnej technológií nevyžaduje respirátor žiadnu údržbu (pranie alebo dezinfikovanie) a zároveň eliminuje riziko infikovania sa počas manipulácie s respirátorom.

Respirátor má veľmi nízku hmotnosť a jeho anatomický tvar zabezpečí bezchybné nasadenie na každú tvár. Nosný klip zaručuje, že sa vzduch nenasáva pod masku nežiadúcimi cestami. Cez respirátor sa dobre rozpráva a dýcha.

Jak respirátor VK RespiPro funguje?

Respirátor VK RespiPro pracuje na princípe dvojitej bariéry. Spoľahlivý ochranný filter tvorí membrána z nanovlákien (tisíckrát tenších ako ľudský vlas) zachytávajúcich až 99,9% vírusov. Vrstvy s akcelerovanej meďou z vnútornej a z vonkajšej strany respirátora sa postarajú o deaktiváciu zachytených vírusov z okolitého prostredia alebo od samotného užívateľa (ak je infikovaný). Respirátor sa tak neustále sám sterilizuje.

Nanovláknový respirátor funguje na princípe mechanického zachytávania častíc. Oproti bežnému respirátoru, ktorý funguje na princípe elektrostatického náboja, sa tak neznižuje jeho účinnosť filtrácie zvýšenou vlhkosťou pri dýchaní.

Doba použitia

Vďaka samosterilizačnej funkcii je možné VK RespiPro nosiť opakovane podľa potreby. Žiadna ďalšia starostlivosť nie je nutná.

Za predpokladu, že respirátor používate 5-6 hodín denne, vydrží vám približne jeden týždeň. Naše odporúčanie doby nosenia respirátora sa nevzťahuje k funkčnosti akcelerovanej medi, ten stále funguje, ale k skutočnosti, že pri opakovanom používaní dochádza k opotrebovaniu materiálu respirátora (možnému uvoľneniu gumičiek, prípadnému opotrebovaniu nosového klipu, k možnému uvoľneniu face-fitu alebo k priľnavosti masky, čo je pri ochrane dýchacieho ústrojenstva za zásadné ).

Uistite sa, že respirátor nie je poškodený, roztrhnutý, alebo inak závadný.

Vážení zákazníci, z hygienických dôvodov  (zo šírenia koronavírusu - Covid 19) tovar nie je možné vrátiť. Za pochopenie ďakujeme.

Respirátor spĺňa tieto normy:

  • EU norma RFU 02.075 ver. 2
  • Ako pre tento konkrétny účel vyžadujú odporúčania Svetovej zdravotníckej organizácie, je menovitý filtračný koeficient tohto respirátora rovnaký, ako menovitý filtračný koeficient FFP2 stanovený EN 149: 2002 + A1: 2009.

Balenie a veľkosť

Balenie obsahuje 2 kusy respirátorov VK RespiPro.
Na výber sú veľkosti
M (   < 12 cm  a L ( < 16 cm). Veľkosť sa určuje štýlom ako na obrázku nižšie.


Cena:
Cena bez DPH 19.95€
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť: 3,2 g (veľkosť M) 3,7 g (veľkosť L)
Balenie: 2 ks
Materiál
Farba: Medená

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A