Sada čínskych bánk na bankovanie

Kód produktu: CB456

0 / 5

9,90 €
Skladom
17 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Čínske techniky bankovania patria do skupiny akupunktúry. Ich manipulácia v akupresúrnych bodoch umožňuje veľkú účinnosť liečby vďaka špecifickej stimulácii príslušných mozgových centier. Sada čínskych bánk na bankovanie obsahuje 12 ks bánk rôznych veľkostí a tak si môžete vybrať veľkosť podľa potreby.

Pozitívny efekt použitia čínskych bánk však možno dosiahnuť aj bez znalosti stimulovaných bodov. Banky zlepšujú krvný obeh, zahrievajú a zlepšujú tok lymfy cez lymfatické cievy.
Pôsobí na nervové zakončenia - banky zlepšujú nervovú reguláciu reflexných reakcií v konkrétnom segmente tela, čo má relaxačný účinok.

Má výrazný vplyv na imunitu tela - tlakom dochádza k lokálnému nahromadeniu krvi (pod bankami sa zvyčajne tvoria modriny).

Čínske banky májú všestranný účinok a dajú sa použiť na rôzne ochorenia. Môžu sa využívať napríklad pri liečbe hypertenzie, bolesti krku, kĺbov, chrípky alebo potencie. Banky sa používajú ľahko, avšak vyžadujú sa určité zručnosti. Bankovanie sa neodporúča všetkým ľuďom, napríklad keď má človek problémy so zrážaním krvi, nemal by podstúpiť tento typ liečby. Neodporúča sa tiež  tehotným ženám a malým deťom.

Vykonávanie bankovania si vyžaduje náležitú prípravu osoby ktorú budeme bankovať. Telo je možné tiež predhriať, napríklad teplým kúpeľom alebo vtieraním éterických olejov. 
Po ukončení liečby by sa mali banky očistiť dezinfekciou. Neponárajte do vody.

Vlastnosti

  • Vysoko kvalitná sada čínskych bubliniek
  • Jednoduché použitie
  • 6 magnetických hrotov namontovaných v bublinách
  • Materiál: plast

Obsah balenia:

  • 12 ks baniek rôznych veľkostí
  • Pumpa
  • 6 magnetických koncoviek

Technické parametre
Materiál: plast
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A