Respirátor FFP3 JSP s ventilom

Kód produktu: RE112

0 / 5

8,30 €
Skladom
13 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Respirátor FFP3 JSP s ventilom alebo inak filtračná polomaska ​chráni pred vírusmi, baktériami a nanočasticam. Je vynikajúcim pomocníkom v boji proti rôznym kvapôčkovým ochoreniam. Respirátor ​​je ideálny na každodenné použitie nie len v zdravotníctve, ale aj v domove dôchodcov, v kozmetických salónoch ako aj pre mnoho ďalších ľudí.

Respirátor FFP3V JSP je navrhnutý tak, aby chránil dýchací systém pred časticovými aerosólmi, vodnými aerosólmi (prach, dym) a aerosólmi s kvapalnou disperznou fázou (hmla), pre ktoré je MAC ≥0,05 mg / m3, pokiaľ je koncentrácia dispergovaná fáza nepresahuje 30 x NDS.

Vážení zákazníci, z hygienických dôvodov  (zo šírenia koronavírusu - Covid 19) tovar nie je možné vrátiť. Za pochopenie dakujeme.

Respirátor FFP3 JSP pozostáva z:

  • polypropylénový viacvrstvový filtračný materiál
  • plastový ventil
  • nosné tesnenie vyrobené z polyuretánovej peny
  • vnútorná vložka zlepšujúca tesnosť a pohodlie pri používaní respirátora je skonštruovaná tak, aby bolo nosenie respirátora príjemné a pohodlné

Certifikát:

  • Európska harmonizovaná norma PN-EN 149: 2001 + A1: 2010 (EN 149: 2001 + A1: 2009) „Ochranné prostriedky dýchacích orgánov - filtračné respirátory na ochranu pred časticami.

Použitie a skladovanie:

  • Skladujte pri teplote – 20 ° C až + 40 ° C a vlhkosti pod 70%
  • Pred použitím masky skontrolujte jej technický stav – či sú jej komponenty nepoškodené. 
  • Respirátor by sa nemal zložiť ai ohýbať.

Ako si správne nasadiť respirátor:

Kúpou tohto produktu potvrdzujete, že patríte do skupiny osôb v zmysle ust. 4 zákona č. 69/2020 Z.z. o mimoriadnych opatreniach v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby COVI-19 v oblasti zdravotníctva a ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony, ktorej sa dovoľuje predávať a prevádzať osobný ochranný prostriedok, ktorý je filtračnou tvárovou polmaskou kategórie FFP2, FFP3.

Počas krízovej situácie je zakázané predávať osobný ochranný prostriedok kategórie FFP2, FFP3 a osobný ochranný prostriedok kategórie KN95 inej osobe než poskytovateľovi zdravotnej starostlivosti, ktorý poskytuje zdravotnú starostlivosť na Slovensku, ďalej zdravotníckemu pracovníkovi pracujúcemu na Slovensku, orgánom štátnej správy alebo územnej samosprávy, právnickej osobe alebo fyzickej osobe - podnikateľovi, ktorá je podľa osobitného predpisu povinná zabezpečovať tieto osobné ochranné prostriedky a vykonáva práce, pri ktorých je používanie týchto osobných ochranných prostriedkov nevyhnutné. Taktiež osobe, ktorá distribuuje tieto osobné ochranné prostriedky na území Slovenska.


Cena:
Cena bez DPH 8.30 €

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A