Respirátor FFP3

Kód produktu: RE668

0 / 5

19,80 € 24,90 €
Skladom
29 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Certifikovaný respirátor FFP3 chráni pred vírusmi, baktériami a nanočasticami, čo z nich robí najlepšiu ochranu pred znečistením. Respirátor (maska) ​​je ideálna na každodenné použitie v zdravotníctve alebo tam , kde je zvýšený pohyb ľudí.

Kúpou tohto produktu potvrdzujete, že patríte do skupiny osôb v zmysle ust. 4 zákona č. 69/2020 Z.z. o mimoriadnych opatreniach v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby COVI-19 v oblasti zdravotníctva a ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony, ktorej sa dovoľuje predávať a prevádzať osobný ochranný prostriedok, ktorý je filtračnou tvárovou polmaskou kategórie FFP2, FFP3.

Použitie respirátor FFP3:

Chráni pred prachom obsahujúcim berýlium, antimón, arzén, kadmium, kobalt, nikel, strychnín.

8-10 hodín aktivného používania.

Výhody:

Kompaktný anatomický tvar, príjemný na dotyk a jemný materiál. Respirátor je pokrytý špeciálnou vrstvou ochrannej netkanej textílie, ktorá predlžuje jeho životnosť. 

Chráni dýchacie cesty používateľa pred škodlivými účinkami látok znečisťujúcich ovzdušie vo forme pevných a kvapalných častíc tvoriacich aerosóly (vírusy, prach, výpary, hmlu) až do 10 x NDS.

Deklaracia zhody:

Notifikovaný orgán CIOP-PIB 1437 vykonal typovú skúšku EÚ (modul B) a vydal osvedčenie o typovej skúške ES / EÚ EC / S / 2455/2015 s harmonizovanou normou PN-EN 149 + A1: 2010


Zloženie:

  • Polypropylénový viacvrstvový filtračný materiál.

Dodatočné prvky:

  • Výdychový ventil.
  • Nosová svorka na utesnenie respirátora na nose.
  • Tesnenie na nos z polyetylénovej peny.
  • Gumičky na úchyt.

Čas aplikácie:

Výrobok je vhodný na použitie, až kým nebude dýchací ventil upchaním prachom príliš vysoký a nezabráni voľnému dýchaniu potom je

respirátor nepoužiteľný.

Najdôležitejším prvkom takejto masky je filter a v ňom obsiahnutý filtračný materiál. 

Trieda FFP3 - zadržiava 99% častíc.

Zhodné s normou EN 149:2001+A1:2009.

PRED POUŽITÍM: skontrolujte masku vrátane všetkých prvkov, ktoré sú jej súčasťou, či nie sú prederavené,
roztrhnuté, alebo akýmkoľvek spôsobom poškodené alebo zničené. Ak objavíte akékoľvek poškodenie – NEPOUŽÍVAJTE!

Počas krízovej situácie je zakázané predávať osobný ochranný prostriedok kategórie FFP2, FFP3 a osobný ochranný prostriedok kategórie KN95 inej osobe než poskytovateľovi zdravotnej starostlivosti, ktorý poskytuje zdravotnú starostlivosť na Slovensku, ďalej zdravotníckemu pracovníkovi pracujúcemu na Slovensku, orgánom štátnej správy alebo územnej samosprávy, právnickej osobe alebo fyzickej osobe - podnikateľovi, ktorá je podľa osobitného predpisu povinná zabezpečovať tieto osobné ochranné prostriedky a vykonáva práce, pri ktorých je používanie týchto osobných ochranných prostriedkov nevyhnutné. Taktiež osobe, ktorá distribuuje tieto osobné ochranné prostriedky na území Slovenska.


Technické parametre
Veľkosť: univerzálna

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC
Podporované platobné karty
A A