Respirátor FFP2 RespiPro Carbon

Kód produktu: RE015

0 / 5

12,95 €
3-5 pracovných dní
12 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Ochranný respirátor FFP2 RespiPro Carbon Vás ochráni pred vírusmi, baktériami, smogom, peľom a ďalších patogénov s účinnosťou až 99,9 %. Respirátor taktiež eliminuje nepríjemne zápachy a vďaka svojmu ergonomickému tvaru sa dokonale prispôsobí každej tvári.

Použitie

Respirátor RespiPro Carbon ocenia profesionálni pracovníci, ako sú zdravotníci, záchranári či policajti, avšak využitie nájde aj v bežnom živote. Kvalitné nanovlákna zaisťujú ochranu nielen pred škodlivými patogénmi, ale takisto chránia aj proti zápachom. Vďaka svojmu ergonomickému tvaru bezchybne sadne na každú tvár, pričom nosný klip zaručuje, že sa vzduch nenasáva pod masku skrytými (nežiaducími) cestami. Na tvári drží masku dvojica gumičiek a maska zachováva maximálnu priedušnosť.

Respirátor RespiPro Carbon Vás ochráni pred:

  • vírusmi
  • baktériami
  • prachom
  • plesniam
  • smogom
  • peľom
  • roztočom
  • zápachom

Ako Respirátor FFP2 RespiPro Carbon funguje?

Respirátor obsahuje nanovláknovú membránu RESPILON®, ktorá sa skladá z extrémne hustej siete vlákien. Tieto vlákna bránia priechodu aj tých najmenších pevných i kvapalných častíc. Navyše filtruje v obidvoch smeroch, takže chráni nielen Vás, ale aj Vaše okolie.

Doba použitia

Pokiaľ používate respirátor ako ochranu pred prachom, smogom alebo peľmi, môžete respirator nosiť opakovane. Že nastal čas vymeniť respirátor za nový, spoznáte napr. podľa toho, že sa farba respirátoru zmení (zachyteným peľom sa zafarbí dožlta). V prípade, že používate respirátor ako ochranu proti vírusom a baktériám, napríklad v dobe chrípkovej epidémie, odporúčame nasadiť nový respirátor vždy, keď si dáte respirátor dole z tváre.

Uistite sa, že respirátor nie je poškodený, roztrhnutý, alebo inak závadný.

Vážení zákazníci, z hygienických dôvodov  (zo šírenia koronavírusu - Covid 19) tovar nie je možné vrátiť. Za pochopenie ďakujeme.

Respirátor spĺňa tieto normy:

Balenie a veľkosť

Balenie obsahuje 3 kusy respirátorov RespiPro Carbon.
Na výber sú veľkosti
M (      14 cm  a L ( > 14 cm). Veľkosť sa určuje štýlom ako na obrázku nižšie.


Cena:
Cena bez DPH 12.95 €
Rozmery a hmotnosť
Balenie: 3 ks

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A