Respirátor FFP2 bez ventilu Oxy Donald

Kód produktu: RE012

0 / 5

2,90 € 4,00 €
Skladom
6 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Respirátor FFP2 bez ventilu Oxy Donald chráni pred vírusmi, baktériami, kvapôčkovými časticami. Respirátor je bez výdychového ventilu, takže žiadne čiastočky neunikajú dnu ani von.

Ako Respirátor FFP2 bez ventilu Oxy Donald funguje?

Nadýchnutý vzduch prechádza cez filtračný materiál, kde je pred vdýchnutím vyčistený. Vydychovaný vzduch prechádza cez filtračný materiál. Respirátor by mal byť dobre prispôsobený tvári používateľa.

Uistite sa, že respirátor (alebo inak maska) nie je poškodený, roztrhnutý, alebo inak závadný.

Trieda P2 - zadržiava 94% častíc.

Respirátor spĺňa tieto normy:

  • EN 149: 2001 + A1: 2009
  • Certifikát EÚ skúšky typu č. WE / S / 2631/2016

Kúpou tohto produktu potvrdzujete, že patríte do skupiny osôb v zmysle ust. 4 zákona č. 69/2020 Z.z. o mimoriadnych opatreniach v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby COVI-19 v oblasti zdravotníctva a ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony, ktorej sa dovoľuje predávať a prevádzať osobný ochranný prostriedok, ktorý je filtračnou tvárovou polmaskou kategórie FFP2, FFP3.

Počas krízovej situácie je zakázané predávať osobný ochranný prostriedok kategórie FFP2, FFP3 a osobný ochranný prostriedok kategórie KN95 inej osobe než poskytovateľovi zdravotnej starostlivosti, ktorý poskytuje zdravotnú starostlivosť na Slovensku, ďalej zdravotníckemu pracovníkovi pracujúcemu na Slovensku, orgánom štátnej správy alebo územnej samosprávy, právnickej osobe alebo fyzickej osobe - podnikateľovi, ktorá je podľa osobitného predpisu povinná zabezpečovať tieto osobné ochranné prostriedky a vykonáva práce, pri ktorých je používanie týchto osobných ochranných prostriedkov nevyhnutné. Taktiež osobe, ktorá distribuuje tieto osobné ochranné prostriedky na území Slovenska.


Rozmery a hmotnosť
Balenie: 1 ks

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A