U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

Rehabilitačné trenažéry, mini rotopedy

Mini rotopedy, rehabilitačné trenažéry, šliapacie trenažéry sú extra ľahké, malé a jednoduché prístoje, ktoré uľahčujú rehabilitáciu a precvičovanie horných aj dolných končatín. Šliapaním do pedálov mini rotopeda sa posilňujú svaly predkolenia, predných a zadných stehenných svalov a v menšej miere aj brušných svalov. Ak budete používať trenažér na ruky, precvičíte a posilníte si tým svaly ruky, ramená a taktiež chrbtové svaly. Mini rotoped je jedinečnou pomôckou pre zvýšenie fyzickej kondície ľudí so zníženou pohyblivosťou, zlou stabilitou, pre tehotné ženy i seniorov. Rotoped využijete aj v prípade, že ste odkázaný z pracovných či zdravotných dôvodov na dlhodobé sedenie. Rehabilitačné trenažéry, šliapacie trenažéry pre osoby s dysfunkciami dolných i horných končatín, rehabilitačné trenažéry skladacie, rehabilitačné bicykle elektrické - rotoped, mini bicykle.

Upresniť vyhľadávanie

Použitie elektrického rehabilitačného trenažéra Rehabilitačný bicykel má  špeciálne upravené pedále pre cvičenie s hornými ako aj s dol..

196,00€

Máte vy, alebo vaši najbližší problém s pohybom, alebo stuhnutým svalstvom? Máte ešte zbytkovú ..

Rehabilitačný bicykel elektrický - rotoped   Je určený pre domáce alebo ústavné použitie. Pre pacientov, ktorí nemajú príliš stuhnuté kon..

224,90€

Doprajte komfortnú rehabilitáciu dolných a horných končatín a pohyb v domácom prostredí seniorom ..

certifikovaná zdravotnícka pomôckapre osoby s dysfunkciami dolných i horných končatínpre domáce alebo ústavné použitiešliapací trenažér je u..

39,00€

Potrebujete posilniť v rámci rehabilitácie svalstvo nôh a rúk? Chcete získať lepšiu koordináciu ..

Akcia -17% Rehabilitačný trenažér skladací Rehabilitačný trenažér skladací

Sedavý spôsob života, nedostatok pohybu a stres vedú k celkovému zhoršeniu zdravotného stavu. Jedinečnou prevenciou neželaných zdravotných k..

49,00€59,00€

Rehabilitačný trenažér je jedinečný simulátor, ktorý využijete pri aktívnej rehabilitácii po ..

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)