Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Bicykle pre dospelých

Trojkolesové bicykle sú skvelou rehabilitačnou pomôckou a dopravným prostriedkom zároveň pre seniorov, dospelých a zdravotne postihnutých. Pohyb na bicykli stimuluje svalstvo, zlepšuje krvný obeh, dýchanie, posilňuje telo. Bicyklovaním sa zlepšuje celková fyzická kondícia a zvyšuje sa psychická pohoda. Trojkolky pre seniorovvybavené širokou škálou doplnkov pre pohodlnú a bezpečnú jazdu. Nízky rám, ktorý sa nachádza tesne nad zemou, umožňuje jednoduchý nástup a výstup na bicykel. Bicykel pre seniorov je skvelým pomocníkom najmä pre staršie osoby, ktoré sa nechcú vzdať svojho obľúbeného spôsobu prepravy. Trojkolesové bicykle pre dospelých a zdravotne postihnutých sú perfektným riešením pre všetkých aktívnych ľudí, ktorí milujú pohyb a na bicyklovanie nedajú dopustiť. Rehabilitačné trojkolky určené pre dospelých sú zároveň výborným nástrojom pri rehabilitácii a podpornej liečbe. Pre staršie deti a dorast odporúčame rehabilitačné trojkolky FREEDOM.

zobrazit viac ...

Zdravotný bicykel Lagoon je špeciálne vyrobený bicykel, ktorý dbá v maximálnej miere na bezpečnosť a komfort svojho užívateľa. Široká škála ..

900,00€

Bezpečný trojkolesový rehabilitačný bicykel Lagoon je prostriedkom, vďaka ktorému si užijú rados..

Rehabilitačný trojkolesový bicykel FREEDOM je špeciálne vyrobený pre staršie deti a dorast. S množstvom bezpečnostných prvkov dáva svojmu ma..

970,00€

Rehabilitačnou trojkolkou FREEDOM umožníte Vášmu dieťaťu užívať si potešenie z bicyklovania. B..

Trojkolesový bicykel VINTAGE je špeciálne navrhnutý pre ľudí s detskou mozgovou obrnou a s obmedzeným pohybom. Rehabilitačný bicykel ocen..

960,00€

Rehabilitačným bicyklom Vintage umožníte Vášmu blízkemu vychutnávať si radosť z bicyklovania s ..

Pohyb je nevyhnutný pre udržanie dobrého zdravotného stavu každého človeka a cyklistika je dôležitou súčasťou rehabilitácie. Vďaka bicyklova..

465,96€

Trojkolesový bicykel pre zdravotne postihnutých Štandard je jedinečnou zdravotnou pomôckou, vďaka k..

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)