Regeneračné telové mlieko so slimačím extraktom Vis Plantis 400 ml

Kód produktu: TM002

0 / 5

5,50 €
Skladom
5 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Regeneračné telové mlieko upokojí a regeneruje vašu pokožku. Pokožka bude elastická a regenerovaná. Regeneračné telové mlieko pomáha pokožke v boji proti starnutiu.

Slimačí extrakt obsahuje alantoín, ktorý stimuluje bunky k ich regenerácii a má na pokožku zvláčňujúce, čistiace a liečebné účinky. Ďalej je bohatý na kyselinu glykolovú, ktorá má na pokožku výrazný vyhladzujúci efekt, napomáha k obnove pleťových buniek, pokožku hydratuje a celkovo zlepšuje jej štruktúru. Vďaka tejto kyseline sa tiež zlepšuje elasticita pokožky, dochádza k presvetleniu a vybielenie nežiaduce pigmentácie, napomáha liečiť akné, redukuje nadmernú tvorbu mazu v mazových žľazách, lieči pokožku slnkom spálenú a vyhladzuje jazvy. Tiež obsahuje kolagén, ktorého úbytok má za následok starnutie pokožky a rad vitamínov A, E, a C. V neposlednom rade je v slimačom slize obsiahnutý elastín, ktorý je dôležitý pre zachovanie pružnej a pevnej pokožky.

Olivový olej a bambucké maslo obsiahnuté v regeneračnom telovom mlieku zvlhčujú, regenerujú pokožku a spomaľujú jej procesy starnutia.

Telové mlieko sa vďaka pumpičke veľmi rýchlo a prakticky dávkuje.

Regeneračné telové mlieko so slimačím extraktom obsahuje:

  • slimačí extrakt;
  • olivový olej;
  • bambucké maslo;
  • vitamín A, C, E;
  • elastín;
  • kolagén.

Spôsob použitia:

Telové mlieko si jemne vmasírujte do pokožky a nechajte pôsobiť.

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A