Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Čističky vody a vzduchu

Zbavte sa prachu, nečistôt, chemických výparov, ako aj zápachu jednoducho a veľmi efektívne. Vyberte si z našej ponuky čističku vzduchu. Čističky vzduchu Zepter sú patentované špeciálne prístroje, ktoré filtrujú vzduch v uzavretých priestoroch. Čističkou vzduchu získate doma čistý vzduch bez mikróbov, baktérií, spór húb, roztočov a zápachu. Čističky vzduchu oceníte najmä v prípade, že trpíte vy alebo členovia vašej rodiny dýchacími ťažkosťami a alergiami. Čističky vzduchu poslúžia vo vykurovacej sezóne, kedy v bytoch klesá vlhkosť vzduchu, uľahčujú dýchanie a pomáhajú predchádzať chorobám, napríklad aj v období alergií. Therapy AIR iON - čistička vzduchu na vytváranie záporných iónov od Zepter.

zobrazit viac ...

Therapy Air iOn je moderné a veľmi efektívne riešenie, ako mať doma čistý vzduch bez škodlivých látok, ktoré vyvolávajú alergie, astmu a cel..

790,00€

S čističkou vzduchu Therapy Air iOn Zepter si môžete vychutnávať svieži vzduch každý deň...

Zobrazenie 1 až 1 z 1 (1 stránok)