Biolampa Medilight

Kód produktu: DM850

0 / 5

249,00 €
3-4 týždne
208 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

  • 14 dní na vrátenie

Informácie o produkte

Certifikovaná Biolampa Medilight je kvalitná biolampa za priaznivú cenu. Liečebnú lampu s polarizovaným svetlom oceníte pri hojení rán a obnove tkanív, vo fyzioterapii a rehabilitácii, v reumatológii, športovej medicíne, kozmetike a dermatológii.

Patríte k tým, ktorí hľadajú pri liečbe alternatívne riešenia ku klasickej medicíne? Prirodzene aktivovať samoliečebný potenciál ľudského organizmu dokážete svetelnou terapiou. Technológiu svetelnej terapie objavila maďarská vedkyňa, Dr. Fenyõ Márta. Klinické testovanie biolampy dokázalo, že ošetrenie polarizovaným svetlom patrí k metódam s vysokým percentom úspešnosti, navyše nemá žiadne vedľajšie účinky.

Liečivé účinky polarizovaného svetla a jeho pozitívne pôsobenie na ľudský organizmus si s biolapmpu MediLight môžete dopriať teraz aj vy. Liečebná lampa MediLight je rovnocenná alternatíva k iným, podstatne drahším lampám , pričom v sebe spája vysokú kvalitu a maximálne prijateľnú cenou.

Fungovanie liečebnej lampy MediLight

Liečebná lampa vyžaruje lineárne polarizované svetlo s liečebným účinkom s vlnovou dĺžkou 480-750 nm, takže hlavne z oblasti viditeľného svetla a blízko infračerveného svetla. Vyžarované svetlo pôsobí na ošetrované miesto stálou intenzitou.

Pri zdravotných ťažkostiach priamo ožiarite problémové miesto polarizovaným svetlom z lampy, čím prinavrátite bunkám tela ich pôvodnú funkciu.

Následne kolorterapiou (po založení vhodného farebného filtra na lampu) ožiarite časť tela súvisiacu s ochorením a tým stimulujete organizmus zvnútra k rýchlejšiemu uzdraveniu. Ožarovaním priamo postihnutého miesta stimulujeme poškodené bunky zvonka a pôsobením kolorterapie (po nasadení filtra vhodnej farby) a ožarovaním vhodného orgánu stimulujeme bunky zvnútra. Biolampa MediLight nevyžaruje nežiadúce a pre kožu škodlivé ultrafialové (UV) svetlo.

Biolampu MediLight s polarizovaným svetlom využijete:

  • na hojenie rán a obnovu tkanív – pooperačné hojenie, jazvy, popáleniny, preležaniny, vredy predkolenia, pásový opar, kŕčové žily
  • vo fyzioterapii a rehabilitácii – zmenšuje opuchy, urýchľuje regeneračné procesy, zmierňuje svalové napätia
  • v reumatológii – zmierňuje bolesti, odstraňuje stuhnutosť, bolesti a únavu nôh, zmierňuje reumu
  • v dermatológii – akné, ekzémy, hematómy, celulitída, vrásky, herpes
  • v kozmetike – omladzuje a osviežuje pleť, zlepšuje farbu, štruktúru pleti a jej pružnosť, odstraňuje fľaky a pigmentové škvrny

Návod ako biolampu MediLight používať

Lampa pracuje v dvoch módoch, ktoré sa navolia prepínačom v rukoväti prístroja. Štandardne je lampa vypnutá, keď je kolískový prepínač v strednej polohe 0.

V I. polohe sieťového prepínača pracuje liečebná lampa MediLight bez zvukovej signalizácie nepretržite 20 minút. Po uplynutí času terapie 20 minút prístroj automaticky vypne žiarovku.

V II. polohe prepínača liečebná lampa MediLight signalizuje dobu činnosti zvukovými signálmi. Pri rozsvietení lampy a po každej uplynutej minúte sa ozve krátke pípnutie. Na konci 5. minúty sa ozve jedno dlhé pípnutie, na konci 10. minúty sa ozvú dve, na konci 15. minúty tri a na konci 20. minúty štyri dlhé pípnutia. Po 20. minútach, resp. po štyroch dlhých pípnutiach sa halogénová žiarovka automaticky vypne.

V oboch prípadoch po vypnutí žiarovky ventilátor bude žiarovku chladiť naďalej.

Obsah balenia

Biolampa MediLight, plastový kufrík, návod na obsluhu.

Kedy, ako a na čo je dobré používať svetelnú terapiu sa dočítate v článku(klikni na odkaz)


Technické parametre
Napájanie: 230 V, 50 Hz
Ochranná trieda: trieda II, IP 20
Príkon: 22 W
Stupeň polarizácie: 99 %
Vlnová dĺžka: 480 - 750 nm
Rozmery a hmotnosť
Priemer filtra: 45 mm
Balenie: Biolampa MediLight, plastový kufrík, návod na obsluhu.
Objem/ Hmotnosť: 0,8 kg (bez stojana)

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

ŠIROKÁ ŠKÁLA ZDRAVOTNÝCH POTRIEB A VÝROBKOV PRE ZDRAVIE, RÝCHLE DODANIE

SPOĽAHLIVOSŤ A KVALITA CERTIFIKOVANÝCH VÝROBKOV OD OVERENÝCH DODÁVATEĽOV

ODBORNÉ PORADENSTVO A POMOC PRI VÝBERE PRÍJEMNOU ZÁKAZNÍCKOU PODPOROU

NAJLEPŠIE CENY NA SLOVENSKOM TRHU

RÝCHLE VYBAVENIE REKLAMÁCIÍ VÄČŠINU TOVARU ZASIELAME OBRATOM NA VÝMENU!

NAŠICH ZÁKAZNÍKOV ODMEŇUJEME: VERNOSTNÝ PROGRAM, DARČEKY, PRAVIDELNÉ AKCIE

SAEC
Podporované platobné karty
A A