Prístroj na čistenie pleti a odstránenie akné Power Perfect Pore

Kód produktu: 15285

0 / 5

15,50 € 19,90 €
5-7 pracovných dní
15 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Prístroj na čistenie pleti a odstránenie akné Power Perfect Pore dokonale čistí pleť, odstraňuje póry a čierne bodky. Unikátne masážne zariadenie pomôže udržiavať čistú, zdravú a žiariacu pokožku bez nedokonalostí.

Vďaka dokonalému prístroju Power Perfect Pore bude Vaša pokožka tváre dokonale hladká a čistá. 

Zariadenie sa najlepšie používa po teplom kúpeli alebo sprche, keď je pokožka a póry otvorené kvôli teplu a vlhkosti. Po terapii pomocou masážnej hlavice uvoľnite pokožku, čím ju budete stimulovať k tomu, aby vytvorila nové bunky. Tento proces spomaľuje aj efekt starnutia.

Masážny prístroj tiež využíva silné odsávanie na odstránenie nečistôt z hornej vrstvy pokožky a pórov, aby sa osoba používajúca toto zariadenie vyhla akné, pupienkom a čiernym bodkám.

Prístroj na čistenie pleti a odstránenie akné Power Perfect Pore má 4 vymeniteľné hlavice:

 • Exfoliačný štetec - Túto hlavicu používajte najprv na čistenie pokožky, šupinatej epidermy, odumretej vrstvy pokožky, ktorá je veľmi nevzhľadná a pokrýva krásnu a zdravú pokožku - účinok je rovnaký ako po externej čistiacej maske, vďaka ktorej získate dokonalý prístup k pórom pokožky.
 • Čistiaca špongia - Vďaka tejto hlavici odstránite z už očistenej pokožky všetky baktérie, toxíny a nečistoty a jemne ju masírujete, čo ju uvoľní a „otvorí“ - to je perfektný základ pre penetráciu (hlboké) čistenie.
 • Odsávacia hlavica - dokonale navrhnutá hlavica v tvare pohárika, vďaka ktorej odstránite nečistoty z vnútra pórov (bez stláčania, mazania a akýchkoľvek invazívnych techník, po ktorých pokožka potrebuje veľa času na návrat do dobrého stavu). Toto ošetrenie Vám umožní odstrániť a zabrániť tvorbe čiernych bodiek, pupienkov a všetkych typov podráždenia.
 • Masážna hlavica - Používa sa na jemnú masáž tváre, vďaka ktorej pokožka relaxuje a vracia sa do perfektnej formy rýchlejšie po predchádzajúcich ošetreniach.

Vlastnosti – Prístroj na čistenie pleti a odstránenie akné Power Perfect Pore:

 • obsahuje rozprašovač vody - je umiestnený nad hlavicou, môže byť naplnený vodou alebo tónovacími prípravkami – mal by sa používať, ak si myslíte, že pokožka počas ošetrenia vyschla
 • má tlačidlo zapnutia / vypnutia
 • napájanie: 2 x AA batéria (nie je súčasťou)
 • výrobok má certifikát CE
 • rozmery masážneho prístroja: 5 cm x 4,5 cm x 5 cm;
 • rozmery stojana: 14,5 cm x 8 cm x 4,5 cm.
   

Technické parametre
Napájanie: 2 x AA batéria (nie je súčasťou)
Rozmery a hmotnosť
Rozmery držiaka: 14,5 cm x 8 cm x 4,5 cm
Rozmery: 5 cm x 4,5 cm x 5 cm
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A