Prenosný ozónový generátor ECO 16g/h na dezinfekciu a sterilizáciu

Kód produktu: GO406

0 / 5

325,00 €
do 14 prac. dní
322 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Prenosný a šikovný ozónový generátor ECO 16g/h je výborný na dezinfekciu a sterilizáciu miestností. Likviduje baktérie,vírusy, plesne. Je účinný na zápachy od fajčenia, potu, zvierat, zatuchnutej vône a pod.

Generátor dokáže postupným procesom premeniť vzdušný kyslík O2 na nestabilný ozón O3, ktorý svojím silných oxidatívnym účinkom v uzavretom priestore zlikviduje všetky zápachy.  Potom sa samovoľne späť rozloží na kyslík O2. Ozón ako plyn možno tiež s úspechom využiť na odstraňovanie príčin vedúcich k tvorbe škodlivých plesní, baktérií, vírusov, alergénov a rôzneho druhu hmyzu.

Ventilátor v prístroji rýchlo a rovnomerne rozprestrie ozón v priestore.

Jednoduchá a bezúdržbová obsluha. Netreba žiadné náplne, chemikálie, nezanecháva po sebe žiadne odpadové látky.

Pri prevádzke prístroja ponechajte miestnosť opustenú! Po dokončení prevádzky je nutné priestor dôkladne vyvetrať, minimálne 30 minút, lepšie 90 minút! Prevádzka prístroja max 1 hodina, potom je nutné prístroj nechať aspoň hodinu vychladnúť.

Pri zahriatí generátora dochádza k miernemu poklesu výstupného výkonu. Odporúčaná trvalá prevádzka pre optimálnu životnosť generátora je 30 minút (max. 60 minút). Potom nechať vychladnúť (30 minút). Generátor sa nesmie prevádzkovať vo vlhkom prostredí (> 70%). Pri dodržaní odporúčaného spôsobu prevádzky je životnosť keramických článkov 2000 hodín.


Technické parametre
Materiál: nerezová oceľ
Napájanie: 230 V (EU kábel)
Objem vzduchu 100-120 m3 / hod
Príkon: 105 W
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť: 1600 g
Rozmery: 200 x 135 x 135 mm (D x Š x H)
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A